مسؤولان و دلسوزان نظام در راستای خنثی کردن اهداف استعمار و استکبار تلاش کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103177
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۲۱
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: استکبار جهانی درصدد است برای تعیین سرنوشت و تصمیم‌گیری‌های شوم خود از کشور ایران بهره ببرد؛مسؤولان و دلسوزان نظام هوشیار بوده و گام‌های ارزنده‌ای در برابر خنثی کردن اهداف استکبار بردارند.

به گزارش شاخص‌نیوز، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی(ص) این شهر برگزار شد با تبریک به مناسبت نیمه شعبان ولادت قائم آل‌محمد(عج) و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران قیام کردند تا جمهوری اسلامی برقرار شود و اگر مردم جهان نیز قیام کنند بدون شک امام زمان(عج) ظهور می‌کند تا عدل و داد در جهان حکم‌فرما شود.

وی با اشاره به داشتن تقوا در زندگی افزود: این مهم ویژگی جوهره اساسی رفتار و منش فرد دیندار را تشکیل می‌دهد و به عنوان مهمترین عامل و مسئله‌ای است که امروزه باید آن را سرلوحه زندگی قرار داد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه امروز امنیت کشور و انقلاب اسلامی مرهون تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) است، یادآور شد: حمایت از مستضعفان عالم و ترویج ولایت اهل‌بیت(ع) از اهداف اصلی انقلاب اسلامی به شمار می‌آید و هر کس در تبلیغ، ترویج و توسعه این مسیر گام بردارد قطع به یقین در مسیر تقوای الهی گام برداشته است.

عابدینی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر تصریح کرد: رزمندگان اسلام با توجه و تکیه بر باورهای دین توانستند بر قدرت نظام سلطه و رژیم بعثی پیروز شوند و امروز ایران اسلامی مدیون تلاش‌ها و جانفشانی ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان این نظام از هر طریق و ترفندی می‌خواهند اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را زیر سؤال ببرند و در این زمینه به افرادی که از اعتبارات خانوادگی خود برای عملیاتی کردن نقشه‌های شوم استفاده می‌کنند نباید اجازه داد تا آن را در انقلاب اسلامی به منصه ظهور رسانده و خیانت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: استکبار جهانی درصدد است برای تعیین سرنوشت و تصمیم‌گیری‌های شوم خود از کشور ایران بهره ببرد که در این راستا می‌طلبد مسؤولان و دلسوزان نظام هوشیار بوده و گام‌های ارزنده‌ای در برابر خنثی کردن اهداف استعمار و استکبار بردارند.

عابدینی با اشاره به آیات قرآن کریم و روایات خاطرنشان کرد: توکل و اتکا کردن به خداوند می‌تواند انسان را در مسیر الهی قرار دهد و در راستای تأسی گرفتن از قرآن و منویات رهبری است که انسان می‌تواند در کمک به مظلومان و مستضعفان بیدار بماند.

وی تشریح کرد: افرادی که برای نمایندگی مجلس انتخاب شده‌اند نباید خود را وامدار کسی بدانند چراکه باید به دنبال منافع مردم بوده و در این راستا گام بردارند تا مشکلات جامعه کاهش یابد.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: برخی‌ها با انتخاب بعضی از نمایندگان مجلس مخالف بوده و آنان را به مثال چوب خشک در جامعه مانند می‌کنند که در این صورت نباید به انتخاب مردم توهین شود و شایسته‌ها نیز نادیده گرفته شوند.

عابدینی با بیان اینکه افرادی در جامعه نمی‌توانند عدالت و قسط را برقرار کنند، گفت: در این راستا آن‌ها نیز نمی‌توانند در تحقق این مهم در جامعه مؤثر باشند و دنبال هوای نفسانی خود بوده و شایسته سربازی امام زمان(عج) نیستند.

وی ادامه داد: امروز باید تمام دغدغه مسؤولان خدمتگزاری در رکاب امام زمان(عج) و برقراری عدل و داد در جامعه باشد که باید در این راستا گام‌های ارزنده‌ای برداشته و برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و سرمایه‌های این نظام تلاش کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار