ایران جانبی

» مسئولین حق هیچ نوع رفتار جانبدارانه از کاندیداها را ندارند/ فضای مجازی باجدیت رصد می‌شود
کد خبر: 199022
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۵۵
رئیس کل دادگستری استان قزوین:
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: از تمام مسئولین درخواست داریم که از اعمال جانبدارانه در حیطه وظایف خود در قالب حمایت از کاندیدا یا طیف خاصی خودداری کنند.

نورالله قدرتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به پیش رو داشتن انتخابات مجلس شورای اسلامی در  اسفندماه سال جاری اظهار کرد: انتخابات فرصتی برای حضور مردم است لذا نگاه ما مشارکت عمومی بر مبنای قانون خواهد بود.

وی افزود: لذا عموم اشخاص اعم از نمایندگان فعلی، کاندیدای سابق و آینده و طرفداران حتی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باید بر اساس قانون عمل کنند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: از تمام اشخاصی که در فضای مجازی به صورت قانونی فعال هستند تشکر می‌کنیم و از ادمین‌ها درخواست داریم مراقب باشند که مطالب کانال‌هایی که اخبار کذب را منتشر می‌کنند را بازنشر ندهند تا جامعه دچار التهاب نشود.

انتخابات فرصت طلایی برای نظام جمهوری اسلامی است

قدرتی گفت: انتخابات فرصت طلایی برای نظام جمهوری اسلامی است و از هم اکنون باید زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات را مدیریت کنیم.

این مقام قضائی استان قزوین تصریح کرد: همه ما مسئولین باید تلاش کنیم تا علاوه بر صحت مراحل انتخاباتی شرایطی را فراهم آوریم تا تمام کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان در این فضا رقابت کنند.

وی خاطرنشان کرد: بنا است که با تشکیل کارگروه ویژه فضای مجازی در ایام منتهی به انتخابات به ادمین‌های کانال‌های فضای مجازی طی جلساتی تذکرات لازم درخصوص انتشار مطالب غیرواقعی و تخریبی داده شود چراکه تولید این اخبار جرم و مورد تعقیب مدعی‌العموم قرار خواهد گرفت.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان گفت: از تمام مسئولین درخواست داریم که از اعمال جانبدارانه در حیطه وظایف خود در قالب حمایت از کاندیدا یا طیف خاصی خودداری کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار