مسائل قبل و بعد از انقلاب باید برای نسل امروز تشریح شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157628
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: امروز فرزندان ما حق دارند بپرسند چرا انقلاب کردیم و وظیفه ما است که مسایل قبل و بعد از انقلاب را برای آنان مطرح کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی صبح امروز در مراسم گلبانگ انقلاب که در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد اظهار کرد: امروز فرزندان ما حق دارند بپرسند چرا انقلاب کردیم و وظیفه ما است که مسایل قبل و بعد از انقلاب را برای آنان مطرح کنیم.

استاندار قزوین افزود: کشور ما مسیری را طی کرده که حتی اختیار پول نفتش را هم نداشت، اما امروز با وجود مشکلات زیاد، این خود ما هستیم که برای اداره مملکت تصمیم می گیریم.

زاهدی یاد و خاطره امام( ره ) و شهدای انقلاب را گرامی داشت و ادامه داد: در سال۴۲پس از سخنرانی امام (ره) علیه رژیم شاه، ایشان در پاسخ به رییس ساواک که گفته بود با این نیروی اندک چگونه می خواهد بر شاه پیروز شود فرمودند که سربازان من در گهواره اند و ما دیدیم در سال ۵۷این کودکان در گهواره چگونه به نظام۲۵۰۰ ساله پادشاهی پایان دادند.

زاهدی خطاب به دانش آموزان ادامه داد:دانش آموزان ما هیچ گاه اسیر وسوسه های ناامید کننده نمی شوند و دست از دفاع از دین و رهبری خود بر نمی دارند.

وی افزود: برای پیروزی این انقلاب و استقرار آن خون های زیادی به زمین ریخته شده است و فرزندان ما قدرشناس این فداکاری ها هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار