مسابقات بازی‌های رایانه‌ای wowبه میزبانی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56921
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
امروز برگزار می‌شود
شاخص : مدیر مرکز دیجیتال قزوین گفت: امروز دومین دوره مسابقات کشوری باز‌ي‌های یارانه‌ای wow به میزبانی قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سعید پورایمانی با بیان اینکه دومین دوره مسابقات کشوری باز‌های یارانه‌ای wow به میزبانی قزوین برگزار می‌شود، اظهار کرد :با گسترش تکنولوژی، سرگرمی ها و بازی ها به صورت الکترونیکی درآمده و نوجوانان و جوانان به بازی های رایانه ای گرایش پیدا کرده اند.

مدیر مرکز دیجیتال قزوین از راه‌اندازی سرور بازی ایرانی برای اولین بار در کشور خبر داد و عنوان کرد: اثربخشی مطلوب بر روی بازیکنان بازی های رایانه ای، ایجاد بستر مناسب برای برقراری ارتباط بین بازیکنان در راستای رقابت سالم، جلوگیری از خروج ارز، قطع وابستگی به سرورهای خارجی از جمله اهداف طراحی این سایت است.

این مسئول تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت کننده از استان های مختلف کشور مانند خوزستان، تهران، فارس، خراسان رضوی، گیلان در رده های سنی مختلف از ۱۰ تا ۵۵ سال به میزبانی استان قزوین به صورت گروه های دو نفره و سه نفره برگزار می شود.

پورایمانی خاطرنشان کرد: اولین دوره این مسابقات شهریور ماه سال گذشته با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده از ۱۶استان کشور در قزوین برگزار شد که مورد استقبال بازیکنان بازی های رایانه ای قرار گرفت.

وی در انتها افزود: افتتاحیه این مسابقات امروز ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار