مسابقه بزرگ «نامه ای به پاکبان شهرمان» در قزوین برگزار می شود
کد خبر: 115326
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
شاخص : قزوین- مدیرروابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: باهدف تکریم جایگاه پاکبانان و نقش برجسته آنان در حیات اجتماعی شهر جشنواره بزرگ «نامه ای به پاکبان شهرمان» برگزار می شود.

 

به گزارش شاخص نیوز، آرش شایسته نیا در این باره اظهار کرد: این جشنواره با هدف اخذ دیدگاه ها، نظرها، پیشنهادها و انتقادهای سازنده برگزار می شود تا از آنها در راستای بهبود ارائه خدمات بهینه، مطلوب و آسان به همشهریان استفاده شود.

دبیر جشنواره بزرگ نامه نویسی گفت: تمامی دانش آموزان مقاطع تحصیلی دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم می توانند با ارسال نامه های خود دراین مسابقه شرکت کنند.

شایسته نیا با اشاره براین که به تمامی شرکت کنندگان دراین مسابقه لوح تقدیر اهدا خواهدشد، گفت: کار داوری نامه ها به سه نفر روزنامه نگار، مولف و یا نویسنده ای که در حوزه ادبیات فارسی صاحب نظر باشد، واگذار خواهد شد و براساس موافقت هیات مدیره سازمان، به نفراول هر مقطع تحصیلی ۲میلیون و۵۰۰هزارریال، تندیس مسابقه و لوح تقدیر؛ به نفر دوم هر مقطع تحصیلی یک میلیون و ۵۰۰هزار ریال، تندیس مسابقه و لوح تقدیر و نفرات سوم هر مقطع یک میلیون ریال، تندیس مسابقه و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

وی تاکید کرد: به نفرات چهارم وتا دهم این مسابقه هم هدیه ۵۰۰هزارریالی و لوح تقدیر تقدیم خواهدشد و ۳۰نامه برتر در هرمقطع در کتابی به چاپ خواهد رسید.

مدیرروابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با اشاره به این که مراسم اختتامیه این جشنواره ۲۵آذرماه و هم زمان با «روز پژوهش» برگزار خواهد شد؛ تصریح کرد: در نظر است مراسم اختتامیه جشنواره با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار و نامه های منتخب در هر مقطع تحصیلی با حضور پاکبانان نمونه قرائت خواهد شد.

شایسته نیا در پایان تاکید کرد: آخرین مهلت شرکت در جشنواره بزرگ نامه نویسی «نامه ای به پاکبان شهرمان» دهم آذرماه است و دانش آموزان می توانند نامه های خود را به آدرس قزوین، خیابان نواب جنوبی، تقاطع خیابان امام خمینی (ره)، جنب شهرداری منطقه یک، دبیرخانه جشنواره بزرگ «نامه ای به پاکبان شهرمان» ارسال کنند.

منبع:  خبرگزاری مهر 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار