ایران جانبی

» مسابقه بزرگ ورزشی ویژه نوروز ۹۹/ با رقابت آنلاین اطلاعات ورزشی خود را بسنجید و جایزه بگیرید
کد خبر: 204514
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۵۹
شاخص : گروه ورزش باشگاه خبرنگاران در روز‌های نوروزی سال ۹۹ با یک مسابقه ویژه میزبان شما خواهد بود.

به گزارش شاخص، مسابقه بزرگ ورزشی تحت عنوان رقابت آنلاین ورزشی قرار است در روز‌های نوروز ۹۹ فضای رقابتی جذابی را بین شما مخاطبان ایجاد کند و در پایان هر روز جوایز ویژه‌ای را به ۳ نفر از برندگان رقابت همان روز اهدا خواهیم کرد.

این مسابقه به صورت رایگان است و شرکت برای تمامی مخاطبان آزاد می‌باشد و سوالات هر روز ساعت ۱۴ در بخش ورزشی سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر می‌شود و شما مدت نیم ساعت زمان دارید در این رقابت بزرگ شرکت کنید و بعد از ۳۰ دقیقه جواب‌های ارسالی بررسی می‌شود و به ۳ نفر از برندگانی که به تمامی سوالات پاسخ درست دادند جایزه نقدی پرداخت می‌شود.

محتوا و نحوه رقابت

این رقابت بزرگ در قالب ۳ بخش طراحی شده و به شرح زیر است:

در بخش اول پنج سوال چهار گزینه‌ای از مخاطبان پرسیده خواهد شد.

در بخش دوم پاسخ به چهار تصویر ورزشی است.

در بخش سوم هم فیلم ورزشی برای مخاطب به نمایش در خواهد آمد که سوالات مربوط به آن ویدئو از مخاطب پرسیده می‌شود.

پاسخگویی به این سوالات به نحوی می‌باشد که هر کاربر پاسخ‌های خود را بر حسب شماره بندی در مسابقه و در بخش نظرات کاربران به همراه یک شماره تماس ارسال می‌نماید. (این اطلاعات برای ما محفوظ است و فقط جهت بررسی پاسخ نامه الزامی است و شماره تماس شرکت کننده نیز جهت هماهنگی واریز مبلغ مورد نیاز است)

بخش اول رقابت آنلاین ورزشی: در این بخش عکس‌های منتخبی از رقابت‌های ورزشی (حدود ۴ عکس) طراحی شده است که در مورد هر عکس حداقل ۳ سوال و حداکثر ۵ سوال مطلوب است و باید پاسخ تمام سوالات صحیح باشد.

در بخش دوم این رقابت یک فیلم ورزشی نمایش داده می‌شود و شرکت کنندگان باید سوالات مربوط به این فیلم را به صورت شماره بندی برای ما ارسال کنند.

بخش سوم این رقابت مربوط به سوالات تستی است. (۵ سوال ورزشی)

از زمان شروع رقابت تا پایان مسابقه ۳۰ دقیقه زمان دارید تا پاسخ‌های خود را در بخش کامنت یا همان نظرات کاربران برای ما ارسال کنید و ساعت ۲۴ هر شب برندگان همان روز معرفی و طبق هماهنگی (تلفنی) برای دریافت جایزه اقدام خواهند کرد.

لازم به ذکر است که پاسخ‌هایی که بعد از زمان ۳۰ دقیقه ارسال شود در مسابقه لحاظ نخواهد شد.

۳ نفر برتر هر روز شامل دریافت جایزه نقدی خواهند بود و در صورت تعداد نفرات بیشتری که پاسخ‌ صحیح به سوالات دهند به قید قرعه به ۳ نفر اول جوایز پرداخت می‌شود.

تمام اطلاعات ارسالی مخاطبان نزد سایت باشگاه خبرنگاران امانت است و محفوظ می‌ماند.

انتهای پیام/۱۷۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار