مساعدت ۱۰۴میلیون ریالی حامیان قزوینی در طرح محسنین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61698
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
مدیر کمیته امداد قزوین خبر داد
شاخص : مدیر کمیته امداد شهرستان قزوین، از مساعدت 104میلیون ریالی حامیان به خانواده های نیازمند در طرح محسنین خبرداد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، علی حیدری از مساعدت ۱۰۴میلیون ریالی حامیان به خانواده های نیازمند در طرح محسنین خبرداد و اظهار کرد: این حمایت ها از طرف حامیان در قالب مواد غذایی، پوشاک، تلویزیون و فرش بوده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان قزوین تصریح کرد: امروز چتر حمایتی کمیته امداد برای اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند جامعه گسترده شده و جامعیت آن موجب شده که بسته به نوع نیاز افراد نیازمند و آسیب پذیر بسته‌های متنوع خدماتی ارائه شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: طرح محسنین مرتبط با خانواده های نیازمندی است که در همه ابعاد زندگی دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌‌اند که رویکرد اصلی آن توجه به حفظ شأن و بنیان خانواده است.

حیدری تاکید کرد: این طرح یکی از طرح های موفق کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با شعار هر یتیم یک حامی، در حال گسترش است تا اقشار مختلف جامعه را برای کمک به نیازمندان ترغیب کند.

وی عنوان کرد: عمل به آموزه های دینی، آرامش باطنی حامیان، همبستگی اجتماعی، توسعه همدلی و همدردی، شکوفا شدن استعدادها، تربیت فرزندان خانواده ها، کمک به توانمندی خانواده های نیازمند و رفع احتیاجات ضروری خانواده ها از آثار اجرای طرح محسنین است.

۲۵ هزار خانوار با ۵۶ هزار نفر جمعیت، مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار