اقتصاد مقاومتی نباید به همایش‌ها و جلسات خلاصه شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 116731
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
رییس مجمع بسیج استان قزوین:
شاخص : رییس مجمع بسیج استان گفت: اگر مدیران و مسوولان اقتصاد مقاومتی را تنها به برگزاری همایش‌ها و جلسات خلاصه کنند باید گفت در حق ملت ایران جفا کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه رییس مجمع بسیج استان صبح امروز در “سومین مجمع عالی بسیج قزوین” که در سالن تبلیغات اسلامی برگزارشد، با اشاره به اهمیت نقش بسیج در حوزه‌های مختلف جامعه اظهار کرد: قدرشناسی از زحمات نهاد مقدس بسیج از وظایف اصلی است که بر عهده همه اقشار جامعه است.

وی افزود: تشکل بسیج و کارایی آن در تمامی حوزه‌ها از زمان دوران دفاع مقدس تاکنون نشان دهنده این است که بهترین راهکار حل مشکلات کشور مشارکت فعال و حداکثری اقشار مختلف مردم است.

رییس مجمع بسیج استان با اشاره به سختی‌های موجود در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: امروز مشکلاتی که در امور اقتصادی کشور وجود دارد سخت‌تر از مشکلات دوران دفاع مقدس نیست و شاه بیت رفع تمامی این موانع در اقتصاد مقاومتی است.

روزبه تصریح کرد: اگر مدیران و مسوولان اقتصاد مقاومتی را تنها به برگزاری همایش‌ها و جلسات خلاصه کنند باید گفت در حق ملت ایران جفا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کلید خروج از تنگناهای اقتصادی در اقتصاد مقاومتی است، اضافه کرد: متاسفانه فاصله زیادی در رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی داریم؛ حل مشکلات بومی قزوین در ظرفیت‌های موجود در این استان نهفته است.

رییس مجمع بسیج استان با بیان اینکه نباید خود را در اجرای برنامه‌ها درگیر تکرار مکررات کرد، گفت: در حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان و کشور نباید سراغ راه‌هایی رفت که در گذشته امتحان خود را پس داده و تجربه کرده‌ایم.

روزبه افزود: اجرای برنامه‌های تکراری و خنثی در قزوین تنها مسکنی کوتاه برای رفع مشکلات مردم خواهد بود و اثرات بلند مدت و مثبتی نخواهد داشت.

وی با اشاره به پیش رو بودن سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب در این سفر برای همه ما وظایفی را تعیین کردند که اگر هر مدیر و مسوولی در این مسیر قرار گیرد قطعا مشکلات استان حل خواهد شد.

بزرگداشت سفر مقام معظم رهبری به قزوین نباید به چسباندن چند بنر و عکس خلاصه شود

رییس مجمع بسیج استان ادامه داد: نباید بزرگداشت این روز مهم در استان تنها به چسباندن چند بنر و عکس خلاصه شود بلکه باید مجدد تاکیدات مقام معظم رهبری را بررسی و وظایف خود را یادآوری و اجرا کنیم.

روزبه یادآور شد: کلید واژه حل مشکلات استان در بیانات رهبر معظم انقلاب در سفر به قزوین است و مسوولین نباید با برگزاری همایشات و جلسات بیهوده فرصت سوزی کنند .

رییس مجمع بسیج استان در پایان افزود: یکی از اقدامات اساسی شهدا، ایثارگران و جانبازان این بود که فاصله ما را با واقعه عاشورا کم کردند و با حماسه آفرینی‌های خود راه درست را به ما آموزش دادند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار