مسکن ماندگار به جای مسکن مهر / در هدفمندی یارانه ها بد عمل شده است / ائتلاف ما به دست هاشمی و خاتمی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 12861
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۶:۱۳

شاخص نیوز : کاندیدای ریاست جمهوری در قزوین گفت : ما توانستیم در دوره اصلاحات کشور را با نفت 10 دلاری اداره کنیم ولی اکنون این اتفاق نمی افتد و نمی توانند کشور را اداره کنند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شاخص نیوز ، محمد رضا عارف در قزوین گفت :امروز گرانی برای همه ی طبقات کمر شکن شده است . خط فقر به 42 درصد رسیده است ، اما باید با امید به آینده و توکل بر خدا و برنامه ریزی که کرده ایم مشکلات را حل نماییم .

وی گفت : بر اساس تجربه 30 ساله و تجربه 8 ساله خود در دوره اصلاحات به میدان آمده ام و با پشتوانه مردم عزیز موفق خواهم بود که کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهیم .

عارف گفت : مشکلات مردم را درک می کنم ، اصلاح طلبی یعنی ارتباط با مردم و با مشکلات بیگانه نیستم و برنامه ریزی خاص به ویژه برای جوانان داریم . مهم ترین کار ما کنترل تورم و حل مشکل گرانی است .

وی با اشاره به هدفمندی یارانه ها گفت : هدفمند کردن یارانه ها یک انگیزه و ویژگی ارزشمندی بود که در همه دولت ها مطرح بود اما به دلیل بد عمل کردن دولت باعث کاهش کالاهای اساسی از سبد خانوار ها و بیشتر شدن تورم شد .

وی افزود : به جای اینکه مردم 70 درصد هزینه های درمان خود را بدهند این دولت است که باید این هزینه ها را پرداخت کند .

عارف در خصوص مسکن مهر گفت : یکی از معضلات جوانان مسکن است . طرحی شروع شد ولی به صورت ناقص و تورم زا ، که نشان از ضعف عملکرد بود .

عارف تاکید کرد : به جای اینکه یک جوان اجاره سنگین بپردازد می تواند با اجاره به شرط  تملک صاحب مسکن شود و این همان طرح مسکن ماندگار ما است .

وی گفت : ما باید با تمام دنیا در صلح باشیم ولی باید از حق دفاع کنیم و شان خودمان را حفظ کرده باشیم.

وی در پایان با اشاره به ائتلاف با آقای روحانی گفت : 2 تن از بزرگان کشور جناب آقای هاشمی و آقای خاتمی با مطالعاتی که انجام می دهند و به نتیجه قطعی می رسند تکلیف ائتلاف من و آقای روحانی را مشخص می کنند و امید واریم ائتلاف خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام / 1110 / 1

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار