مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92185
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین اعلام كرد
شاخص : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین با اشاره به لزوم حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن‌ماه سال جاری، مسیرهای اين راهپیمایی در استان را اعلام كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام علی قابل  با اشاره به لزوم حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری گفت: این راهپیمایی صبح فردا در استان قزوین همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود و مردم همچون سال‌های گذشته حضور پررنگی داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در استان طنین‌انداز می‌شود، اضافه کرد: مسیر این راهپیمایی در شهر قزوین از میدان آزادی (سبزه میدان) آغاز و به طرف خیابان‌های پیغمبریه، شهدا، سلامگاه و در امامزاده حسین (ع)، گلزار مطهر شهدا ادامه دارد.

قابل به مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهر اقبالیه اشاره کرد و ادامه داد: راهپیمایی در این شهر از روبروی سپاه تا مصلای نماز جمعه برگزار می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهر محمودآباد از مسجد صاحب‌الزمان (عج) تا مصلای نماز جمعه این شهر بوده و در شهر کوهین نیز از مسجد صاحب‌الزمان (عج) تا مسجد جامع این شهر است.

قابل با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در روستاهای شهرستان قزوین تصریح کرد: این راهپیمایی در روستای آقابابا از مسجد امام حسین (ع) تا مزار شهدای این روستا و روستای بکندی از مسجد حضرت امام حسین (ع) تا مزار شهدای این روستا برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهر رازمیان از مدرسه سمیه به سمت سالن اجتماعات رازمیان، رجایی‌دشت از ابتدای بلوار رجایی‌دشت تا مسجد صاحب‌الزمان (عج)، معلم‌کلایه از مقابل مسجد اسطلبر تا مصلای نماز جمعه معلم‌کلایه، شیداصفهان از خیابان شهید بهشتی تا بلوار امام مسجد صاحب‌الزمان (ع) اعلام شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: این راهپیمایی در مهدی‌آباد بزرگ از بلوار اصلی به سمت مسجد امام جعفرصادق (ع)، چوبیندر از بلوار اصلی به سمت مسجد جامع، ناصرآباد از پایگاه بسیج تا ورودی شهر، ارکن‌کرد از مدرسه راهنمایی احمدی‌روشن تا مسجد روستا، شهر سیردان مقابل بخشداری تا مسجد جامع سیردان برگزار می‌شود.

 این مسئول مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه روستای کلج را از حوزه بسیج تا گلزار شهدا، روستای کوهگیر از مقابل دبیرستان فاطمیه تا جلوی مسجد روستا، روستای نیارک از مقابل مسجد جامع تا گلزار شهدا، آلتین‌کش از مسجد جامع تا گلزار شهدا و نظام‌آباد را از پایگاه بسیج تا ورودی شهر اعلام کرد.

قابل اظهار کرد: مسیر راهپیمایی روستای سیاهپوش از پایگاه بسیج تا مسجد جامع، روستای حصار از مقابل دهداری تا مقابل خانه بهداشت، روستای کلج از حوزه بسیج تا گلزار شهدا و روستای لیاء از دبیرستان حنانه خیابان امام خمینی به سمت امامزاده قاسم (ع) است.

وی با اشاره به مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهرستان البرز گفت: این راهپیمایی در شهر الوند از میدان بسیج خیابان امام خمینی تا مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع)، محمدیه از مسجد جامع به سمت مزار شهدای گمنام محمدیه و بیدستان از مسجد سیدالشهدا خیابان شهید زارع‌پور خیابان امام خمینی تا گلزار شهدا برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان قزوین اضافه کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهر شریفیه از ورودی این شهر به طرف مزار شهدا، حصارخروان از مسجد اعظم شهدا خیابان ولیعصر (عج) به سمت امامزادگان احمد و محمود، کمال‌آباد از ورودی روستای کمال‌آباد خیابان امام خمینی به سمت گلزار شهدا، پیریوسفیان ورودی روستا به سمت گلزار شهدا و روستای حسن‌آباد از مقابل مسجد امام حسین (ع) تا مزار شهدا است.

این مسئول به مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهرستان تاکستان اشاره کرد و ادامه داد: این مسیرها در تاکستان از میدان ۱۵ خرداد تا مقابل شهرداری، ضیاء‌آباد سه‌راهی موزائیک‌سازی تا امامزاده ولی (ع)، خرمدشت پایگاه بسیج به سمت گلزار شهدا، نرجه پایگاه بسیج تا میدان ولی‌عصر (عج) و فارسجین میدان امام حسین (ع) تا گلزار شهدا است.

قابل تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در اسفرورین جنب بسیج شهر تا مصلی، یحیی‌آباد از مسجد جامع تا حوزه بسیج، روستای خور هشت از دهداری تا گلزار شهدا، روستای کندر امامزاده جعفر (ع) تا مسجد روستا، روستای قمیک از مسجد روستا تا مزار شهدا، روستای کنشکین از مسجد جامع تا مزار شهدا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در روستاهای نیکویه، لوشکان و خرم‌آباد از مسجد تا مزار شهدا برگزار می‌شود، اضافه کرد: این راهپیمایی در اک از سه‌‌راهی (اک به خرم‌آباد) تا مسجد جامع، دیال‌آباد از داخل روستا، قرقسین از داخل روستا، ولازجرد از مسجد امام حسین (ع) تا مزار شهدا، کهک از مسجد صاحب‌الزمان (عج) تا مزار شهدا و محمودآباد خرزوان از داخل روستا است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان قزوین خاطرنشان کرد: این راهپیمایی در چوزه از مسجد شهدا تا گلزار شهدا، قرمزآباد از مسجد روستا تا مزار شهدا، حیدریه از ابتدای خیابان سرهنگ بهبودی تا مسجد صاحب‌الزمان (عج)، رادکان از مسجد تا مزار شهدا، قاسم‌آباد از داخل روستا تا مزار شهدا و پناه‌آباد از بسیج تا مزار شهدا است.

این مسئول با اشاره به مسیرهای راهپیمایی شهرستان بوئین‌زهرا ادامه داد: این راهپیمایی در بویین‌زهرا از چهارراه بسیج ضلع شمالی بلوار امام تا انتها و برگشت از ضلع جنوبی به سمت مسجد جامع، شال از بلوار امام تا مسجد جامع شال، سگزآباد از مسجد سیدالشهدا به سمت مسجد جامع، دانسفهان از میدان سیداحمد خمینی به سمت مسجد جامع، ارداق از میدان بسیج بلوار شهدا تا مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و شهرک مدرس بلوار آیت‌الله مدرس است.

قابل مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهرک عصمت‌آباد را از میدان امام خمینی به سمت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و شهرک آراسنج از مسجد ۱۴ معصوم خیابان موحددانش به سمت مسجد ۱۴ معصوم اعلام کرد و گفت: این راهپیمایی بزرگ در روستاهای زین‌آباد، سخص‌آباد، رحمت‌آباد بزرگ و شاهین‌تپه در داخل روستا برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در آوج از مصلای نماز جمعه به سمت بلوار امام خمینی (ره) مزار شهدا و مصلای نماز جمعه، روستای اردلان از مسجد صاحب‌الزمان (عج) به سمت مزار شهدا، روستای کلنجین از مسجد جامع به سمت گلزار شهدا، آبگرم از مصلای نماز جمعه به سمت بلوار امام خمینی و بالعکس، شهیدآباد از خیابان ولی‌عصر (عج) تا گلزار شهدا و حصار ولی‌عصر (عج) از مسجد صاحب‌الزمان (عج) به سمت مزار شهدا است.

وی با اشاره به مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: مسیر این راهپیمایی در آبیک از حوزه بسیج ثارالله بلوار طالقانی تا مقابل کمیته امداد، قشلاق از مقابل حوزه مقاومت شهید باهنر خیابان امام خمینی تا گلزار شهدای قشلاق، خاکعلی از مقابل مسجد ۱۴ معصوم (ع) خیابان شهید محمد جلیلوند بلوار امام خمینی تا گلزار شهدا، زیاران از مقابل حوزه بسیج امام خمینی به سمت گلزار شهدا و محل تجمع میدان مرکزی زیاران است.

منبع :خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار