مشارکت اصناف و پلیس بسترساز امنیت در جامعه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174829
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲:۱۱
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان قزوین: 
شاخص : رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان قزوین گفت: همکاری اصناف و ناجا  منجر به افزایش امنیت در جامعه می شود که اگر این مشارکت برقرار نباشد کار اتاق اصناف با مشکل مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ عباس خسروی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین در همایش پلیس، امنیت و اصناف که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی با الگو از آموزه‌های اسلام در راستای منویات رهبری با برنامه‌ریزی، کنترل، مدیریت جهادی و جلب مشارکت مردم در شرایط حاکم در کشور توانسته امنیت پایدار را به وجود آورد.

وی افزود: امروز قدرت‌های استکباری با ایجاد توطئه در فضای مجازی ضمن بی‌اعتمادی مردم نسبت به مسئولین سعی دارند نظام را ناکارآمد جلوه دهند اما در مقابل پلیس توانسته این امنیت را در شرایط کنونی برقرار سازد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان یکی از ارگان‌های یاری رسان نیروی انتظامی هستند، بیان کرد: همکاری اصناف و ناجا  منجر به افزایش امنیت در جامعه می شود که اگر این مشارکت برقرار نباشد کار اتاق اصناف با مشکل مواجه خواهد شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین  خاطرنشان کرد: همکاری پلیس و اصناف تعامل دوسویه است چرا که فعالیت اصناف تنها در آرامش و امنیت ممکن است.

خسروی تصریح کرد: امروز تعامل بسیار مناسبی بین اصناف و پلیس وجود دارد و در نظر داریم با برگزاری جلسات، هشدارها و آموزش‌های لازم نقش پیشگیرانه در سرقت داشته باشیم.

وی در انتها گفت: برگزاری این همایش هرساله فرصتی است تا اصناف و پلیس بتوانند شناخت دقیقتری از وظایف یکدیگر داشته باشیم و بتوانند متناسب با تکنولوژی‌های روز در راستای برقراری امنیت تلاش کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار