مشارکت حداکثری در انتخابات مانع نفوذ دشمن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94628
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
مدیر حوزه علمیه قزوین تاکید کرد:
شاخص : مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:شرکت در انتخابات موجب ناامیدی دشمن و مانع دخالت آنان در سرنوشت کشور و همچنین پشتیبانی و دلگرمی مستضعفین عالم می شود.

حجت الاسلام علی عباسی مدیر حوزه علمیه قزوین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به پیام حضور باشکوه مردم در انتخابات اظهار کرد: این مشارکت نمایان‌گر پایداری و وفاداری به اصول انقلاب، اعتماد به نظام و پشتیبانی از ارزش های انقلابی است.

عباسی افزود: شرکت در انتخابات موجب ناامیدی دشمن و مانع دخالت آنان در سرنوشت کشور و همچنین پشتیبانی و دلگرمی مستضعفین عالم می شود.

وی در ادامه گفت: نظام اسلامی از این طریق پیام مبارزه و جهاد خود را در جهان منتشر کرده و موجب تقویت نظام اسلامی و رضایت خداوند و امام زمان(عج) می شود.

مدیر حوزه علمیه استان با اشاره به دخالت های انگلیس و آمریکا در امور داخلی کشورها، ابراز کرد: انگلیس استعمارگر پیر است که به دخالت در امور ملت‌ها  شهره داشته و با مکر و حیله سعی در فرو پاشی نظام‌‌های مستقل دارند.

عباسی در پایان تاکید کرد: ملت ایران با دشمن شناسی به موقع هرگز به سمت و سویی که آنان نشان می دهند نرفته و مخالف آن عمل می‌کنند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار