ملت ایران گوش به فرمان ولایت فقیه/ مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه نظام و ولایت فقیه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94583
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۵:۱۸
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : استاندار قزوین از انتخابات به عنوان روز دشمن شکن یاد کرد و گفت: مردم با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای حماسه بزرگی که در شان نظام جمهوری اسلامی ایران است خلق خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین بعد از حضور در پای صندوق رای در جمع خبرنگاران با اشاره به ۲۰ هزار کاربر اجرایی انتخابات اظهار کرد: دست اندرکاران انتخابات صبح امروز با حضور به موقع در پای صندوق‌ها پذیرای رای مردم هستند.

وی با تاکید بر صیانت از آرای مردم ابراز کرد: مردم با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای حماسه بزرگی که در شان نظام جمهوری اسلامی ایران است خلق خواهند کرد.

استاندار قزوین با اشاره به تشییع باشکوه سومین شهید مدافع حرم حجت اسدی، خاطرنشان کرد: با توجه به دفاع شهدا از ارزشهای انقلاب اسلامی و امنیت بخشی به کشور، وظیفه داریم با حضور گرم خود در پای صندوق‌های رای نشان دهیم ادامه دهنده راه آنها خواهیم بود.

این مسئول اضافه کرد: شهدایی مدافع حرم همچون شهید اسدی با خون پاک خود نهال انتخابات را آبیاری کرده اند.

استاندار قزوین افزود: حضور گسترده مردم علاوه بر تقویت قدرت جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنی‌های بیگانگان، به عنوان یک پشتوانه عظیم در حمایت از ولایت و مقام معظم رهبری خواهد بود.

همتی عنوان کرد: امروز به عنوان روز دشمن شکن و دلگرمی برای دوستاران اسلام است که با مشاهده حضور پر صلابت ملت ایران پای صندوق رای به ادامه راه خود امیدوار خواهند شد.

وی اذعان داشت: دشمن درصدد ایجاد دو دستگی و قرار دادن جریان‌های سیاسی در مقابل هم است و این نوعی از خباثت‌های اوست که در طول تاریخ شاهد بوده‌ایم.

این مسئول یادآور شد: هیچ ایرانی گوشش به این یاوه گویی‌ها نبوده و هوشیارانه گوش به فرمان هدایت‌های مقام معظم رهبری و شهدای اسلام هستند.

استاندار در پایان تاکید کرد: این ملت‌های دیگر هستند که باید فهم سیاسی و اجتماعی ملت ایران را الگوی خود قرار دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار