مشارکت 15 هزار خانوار قزوینی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن
کد خبر: 115620
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
قائم‌مقام مدیر سازمان برنامه و بودجه استان خبر داد:
شاخص : قائم‌مقام مدیر اجرایی سازمان برنامه و بودجه استان قزوین، از مشارکت 15 هزار خانوار قزوینی به صورت اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 خبر داد.

سید منوچهر حیاتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام اینکه ۱۵ هزار خانوارقزوینی به صورت اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ شرکت کرده اند، اظهار کرد: از آغاز سرشماری تا کنون ۳٫۵ درصد از خانوارهای استان اطلاعات خود را ثبت کرده اند.

قائم‌مقام مدیر اجرایی سازمان برنامه و بودجه استان قزوین بیان کرد: خانوارها برای ثبت اینترنتی اطلاعات خود در طرح سرشماری تا ۲۴ مهر فرصت دارند.

این مسوول اعلام کرد: افراد مطلع هر خانوار برای ثبت اطلاعات خود به روش اینترنتی می توانند به پایگاه www.sarshomari95.ir مراجعه کنند که در این روش شهروندان با صرف زمان بیشتر و در آرامش امکان پاسخگویی به سولات را دارند.

حیاتی عنوان کرد: در روش اینترنتی خانوارها با داشتن شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بیمه و قبض تلفن وارد سایت سرشماری ۹۵ شده و به تعداد ۵۴ سؤال پاسخ می‌دهند که زمان تکمیل پرسشنامه ۶ تا ۷ دقیقه است.

وی همچنین از مردم درخواست کرد: کار مشارکت در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن را به روزهای پایانی موکول نکنند.

این مسوول خاطرنشان کرد: خانوارهایی که اقدام به ثبت نام اینترنتی نکنند باید از ۲۵ مهر به مدت یک ماه پاسخگوی سوالات ماموران آمارگیر که به درب همه منازل مراجعه می‌کنند باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار