مشارکت ۶۱ درصدی مردم قزوین در انتخابات ۷ اسفند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94809
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین خبر داد:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استانداری با تقدیر و تشکر از حضور باشکوه شهروندان گفت : در انتخابات 7 اسفند مردم قزوین مشارکت 61 درصدی داشته اند.

به گزارش شاخص نیوز، ایوب رحیمی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان قزوین دقایقی پیش ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت ۶۱ درصدی مردم قزوین در انتخابات ۷ اسفند گفت: کل آرای مأخوذه بر اساس نتایج آخرین شمارش آرا منتخبان دهمین مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی قزوین، البرز و آبیک ۳۶۳ هزار و ۶۶۲ رأی بوده است.

وی در ادامه افزود: آقای داود محمدی با کسب ۱۰۸هزار و ۸۵۴ رأی و خانم حمیده زرآبادی با ۱۰۸هزار و ۴۴۰ رأی به عنوان نمایندگان مردم در حوزه انتخابیه  قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی حضور خواهند داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه نتایج حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک هنوز قطعی نیست و شورای نگهبان و هیات اجرایی در حال بررسی نهایی هستند افزود: کل آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه آوج و بوئین زهرا ۸۹هزار و ۳۵۷ رأی است و آقای روح اله بابایی صالح با کسب ۳۳ هزار و ۴۸۶ رأی نماینده مردم آوج و بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

وی در ادامه گفت : آقای بهمن طاهرخانی در حوزه انتخابیه تاکستان با کسب بیشترین آرا به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری با اشاره به نتایج کسب شده در انتخابات خبرگان رهبری گفت: کل آرای مأخوذه در انتخابات پنجمین مجلس خبرگان رهبری  در استان قزوین  ۵۳۹ هزار و ۵۴۳ رأی بوده است.

رحیمی در پایان گفت: آیت الله علی اسلامی با کسب ۲۹۱هزار و ۵۱ رأی و حجت الاسلام مجید تلخابی با ۲۰۹هزار و ۷۲۶ رأی به عنوان نمایندگان استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار