مشارکت ۱۴ هزار حامی در طرح اکرام ایتام - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 180937
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۹:۲۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد:
شاخص : با مشارکت و همکاری 14 هزار حامی در طرح اکرام ایتام، یتیم بدون حامی در استان قزوین نداریم.

مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به مشارکت قابل توجه مردم در کمک به ایتام و نیازمندان بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) برای خدمت به جامعه هدف خود طرح های مختلفی را تدارک دیده که برای کمک به ایتام، طرح اکرام ایتام حلقه اتصال نیکوکاران و ایتام تحت حمایت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر هزار و ۶۵۵ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین است که با مشارکت و همکاری ۱۴ هزار حامی در طرح اکرام ایتام، یتیم بدون حامی در استان قزوین نداریم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: شاید در ظاهر محرومان به کمک دیگران نیاز داشته باشند ولی واقعیت این است که ما نیازمند واقعی برای کمک به محرومان هستیم چراکه با واسطه کار خیر بودن نعمت است.

وی تصریح کرد: وقتی کسی به نیازمندی کمک می کند، کمک نیکوکار قبل از اینکه به دست نیازمند برسد در درگاه الهی وارد می شود از این رو باید دست حامیان را بوسید و برای داشتن چنین مقامی آن را الگو خود قرار دهیم.

مومنی داشتن ثروت را لازمه نیکوکاری ندانست و عنوان کرد: برای نیکوکار بودن لازم نیست پول زیادی داشته باشیم چراکه، نیکوکار با درآمد اندک نیز می تواند دلی بزرگ و روحی متعالی داشته باشد و در راه خیر گام بردارد.

وی اعلام کرد: در درگاه الهی آنچه مهم است حجم کمک نیست بلکه خداوند سبحان به نیت اعمال می نگرد و کسانی که بدون چشم داشت و شناخت مستقیم به ایتام کمک می کنند، همانا در تجارت سودمند با پروردگارشان به سود دنیوی و اخروی می رسند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: عموم مردم قزوین می توانند از طریق کد دستوری شماره همراه # ۰۲۸*۸۸۷۷* کمک های خود را براساس نیت خود اهداء کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار