ایران جانبی

» مشمولان خدمت وظیفه عمومی می‌توانند در کنکور شرکت کنند
کد خبر: 208100
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۵۰
شاخص : سردار مهری گفت: تمام مشمولان فارغ التحصیل سال ۹۸ و ۹۹ می‌توانند در آزمون‌های سراسری امسال شرکت کنند.

به گزارش شاخص نیوز،سردار “تقی مهری” اظهارکرد: کلیه مشمولانی که از مقطع دیپلم و بالاتر از مدارس یا دانشگاه‌ها در سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ فارغ التحصیل شده اند، می‌توانند در آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط لازم از مهر ماه در دانشگاه تحصیل کنند.

سردارمهری بیان کرد: با توجه به اینکه آزمون‌های سراسری امسال با تعویق مواجه شده است، مشمولان و خانواده‌های آنان هیچ گونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند، زیرا در صورت قبولی این عزیزان و پذیرفته شدن آنان در دانشگاه‌ها با احراز شرایط قانونی لازم، ادامه تحصیل آنان بلامانع است. این مشمولان حتی در صورت اعزام به خدمت نیز برابر ضوابط مجاز به ترخیص از خدمت وتحصیل هستند.

وی گفت:سربازان وظیفه غیر غایب نیزکه هم اکنون در حال خدمت هستند می‌توانند در آزمون‌های سراسری شرکت نموده و درصورت قبولی و احراز شرایط لازم برای ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و در دانشگاه ثبت نام کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشان khabarsarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/900

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار