مشوق های حمایتی به بانوان کارآفرین اعطاء می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175196
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
مشاور امور بانوان شهرک‌های صنعتی ایران:
شاخص : مشاور امور بانوان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بانوان کارآفرین در شهرک های صنعتی مشوق های حمایتی دریافت می کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، پریچهر سلطانی مشاور امور بانوان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین قزوین از اعطای مشوق های حمایتی به بانوان کارآفرین خبر داد و اظهار کرد: همه زنان کارآفرین می‌توانند از آموزش‌های رایگان، تورهای صنعتی، مشاوره کارآفرینی، ارتقای فناوری و خدمات صندوق حمایت از صنایع کوچک بهره‌مند شوند.

این مسئول هدف از تشکیل شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان قزوین را آموزش زنان در زمینه صادرات و کسب و کار، ارتقای فرهنگ خود اشتغالی و استفاده از تجربیات واحد‌های موفق برای هم افزایی و توان افزایی زنان کارآفرین عنوان کرد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه تنها راهکار حل معضل بیکاری را توسعه صنایع کوچک دانست و افزود: در حال حاضر ۷۰ درصد صنایع کوچک با کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان هم گفت: در حال حاضر ۲۳ واحد تولیدی و طرح صنعتی بانوان کارآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مستقراند که از این تعداد ۱۵ واحد تولیدی با اخذ پروانه بهره برداری مشغول به فعالیت هستند و مابقی در مرحله تخصیص زمین و ساخت و ساز قرار دارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/ پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار