مشکلات اقتصادی کشور ماحصل تصمیمات نادرست دستگاه‌های اجرایی/ آماده برخورد با محتکران خودرو هستیم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166821
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
دادستان عمومی و انقلاب قزوین عنوان کرد
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ما به خودروسازی اعلام کردیم که حاضریم تولیت این مسئله را بپذیریم و افراد را پای میز محاکمه بکشیم که چرا خودروها را احتکار کرده و عرضه نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار شاخص، در خصوص شرایط اقتصادی کشور و مشکلات حوزه خودرو اظهار کرد: ما به خودروسازی اعلام کردیم که حاضریم تولیت این مسئله را بپذیریم و افراد را پای میز محاکمه بکشیم که چرا خودروها را احتکار کرده و عرضه نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز شاهد بازار سیاه در بخش خودرو هستیم افزود: شرکت دولتی که روزانه۲هزار و ۸۰۰ خودرو تولید می‌کند چرا نباید عرضه داشته باشد و خودرویی مانند سمند از ۳۱ میلیون تومان به ۴۲ میلیون تومان برسد.

دادستان قزوین تصریح کرد: دولت نباید مردم را فریب دهد چراکه در بحث ثبت نام‎ها مشکلاتی به وجود آمده و سایت‌ها بسته می‌شود و این در حالی است که یک شرکت دولتی این کار را می‎کند؛ ما در این حوزه گله‌مند هستیم.

نیارکی با بیان اینکه نباید مشکلات اقتصادی کشور را به برجام گره بزنیم گفت: متاسفانه عده‌ای به بهانه‌های واهی که آمریکا از برجام خارج شده در جامعه دست به دست هم داده و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده‌اند.

وی عنوان کرد: مشکلات اقتصادی که امروز با آن مواجه هستیم به برخی تصمیمات نادرست دستگاه‌های اجرایی برمی‌گردد که نیاز به مدیریت درست دارد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار