مشکل تعاونی مسکن بیمارستان بوعلی باید مورد بررسی و حل قرار گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156847
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۰۹
عضو شورای اسلامی شهر قزوین:
شاخص : عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مشکل زمین تعاونی مسکن کادر پزشکی بیمارستان بوعلی یکی از مشکلات جامعه درمان استان است که باید توسط شورا مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، احد چگینی عضو شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه پارلمان محلی درباره توضیح برخی از لوایح اظهار کرد: اصرار بر مصوبه اخذ عوارض از عقب نشینی برخی مغازه ها ضرورتی ندارد؛ مغایرت فرمانداری در این راستا درست است و  مصوبه دلیل قانونی برای پیگیری ندارد.

وی افزود: طبق تبصره ذیل ماده ۵۰ ارزش افزوده، به شوراها اجازه اخذ عوارض محلی داده شده است و وظیفه شورا این است که عوارض را وضع کند.

این مسوول با بیان اینکه لایحه معافیت اخذ عوارض از نصب تابلوهای اصناف به جا بوده است، گفت:  با توجه به اینکه برخی از شهرهای همجوار مثل اراک مجوز نصب تابلوی ۴ متری را داده اند، فکر می‌کنم اگر معافیت با سه متر مربع لحاظ شود، مشمول تمام بحث های موجود است.

چگینی خاطرنشان کرد: مشکل زمین تعاونی مسکن کادر پزشکی بیمارستان بوعلی یکی از مشکلات جامعه درمان استان است که باید توسط شورا مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: این تعاونی زمینی را در شرق میدان شورا در ملاصدرای شمالی خریداری کرده است که این زمین در حریم رودخانه و ‌مسیر بلوار شهید چگینی واقع شده است؛ ضرورت دارد شورا وارد طی جلسه‌ای باحضور هیأت مدیره تعاونی مسکن بیمارستان بوعلی و شهرداری این موضوع را  حل و فصل کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار