مشکل وزارت آموزش و پرورش با تغییر نام حل نمی‌شود/باید به مطالبات فرهنگیان رسیدگی کنیم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155669
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
شاخص : سخنگوی کمیسیون آموزش گفت: مسئولان به جای تغییر نام وزارت آموزش و پرورش، بهتر است به فکر حل مشکلات فرهنگیان باشند.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اظهارنظر اخیر معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تغییر نام وزارت آموزش و پرورش به وزارت تربیت رسمی و عمومی، اظهار کرد: وقتی که برنامه‌ای برای اجرا وجود نداشته باشد، طبیعی است که کارها هم به جای آنکه مبتنی بر یافته‌های علمی باشد، بر اساس بافته‌های بی‌حاصل ذهنی انجام می‌شود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات و دغدغه‌هایی که باید سرلوحه وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد، گفت: به جای تغییر عنوان وزارت آموزش و پرورش، باید به مطالبات فرهنگیان توجه شود که شب و روز دنبال رسیدن به حقوقشان هستند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات با تاکید بر ضرورت اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات این بخش، تنوع مدارس است که منجر به مشکلات عدیده‌ و نارضایتی‌های زیادی بین مردم شده است.

میرزاده با بیان اینکه مشکل وزارت آموزش و پرورش با تغییر نام حل نمی‌شود، خاطرنشان کرد: بجای تغییر نام وزارتخانه که ابتدایی‌ترین کار ممکن است، بهتر است مسئولان ذیربط به فکر کار‌های برجای مانده این وزارتخانه باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار