مشکل وقفی ۵ هزار واحد مسکونی البرز مرتفع می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90511
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین در دیدار با قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از حل مشکل 5 هزار نفر از دارندگان زمین های اوقافی شهر صنعتی البرز و الوند خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در دیدار با قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از حل مشکل ۵ هزار نفر از دارندگان زمین های اوقافی شهر صنعتی البرز و الوند خبر داد و گفت: توافق اصلی و اولیه برای حل مشکل زمین های اوقافی صورت گرفته که با تحقق آن دغدغه ۵ هزار خانواده برطرف می‌شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته در حال حاضر اسناد این زمین‌ها و منازل مسکونی آماده شده و در مراسمی به مردم الوند تحویل داده می‌شود.

این مسئول عمده مشکل توسعه امامزاده حسین(ع) را تملک زمین دانست و گفت: باید برای تملک قطعاتی که در این طرح واقع شده اقدام کنیم که برای تحقق این مهم در گام نخست باید منابع مالی مورد نیاز تأمین شود.

همتی همچنین با اشاره به ساخت نخستین درمانگاه همودیالیز وقفی در شهر الوند بیان کرد: این مرکز با ۲۸ تخت در حال احداث است و مجهزترین مرکز همودیالیز به شمار می‌رود.

عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هم در این دیدار گفت: برای تسریع در اجرای فاز اول طرح توسعه امامزاده حسین(ع) با استانداری قزوین همکاری می کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار