مشکل کمبود مساجد در محلات و مدارس پابرجاست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70066
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
رئیس ستاد اقامه نماز کشور:
شاخص : رئیس ستاد اقامه نماز کشور در جلسه شوراي اداري قزوين، گفت: هنوز مشکل کمبود مسجد در شهرک‌ها و مدارس کشور وجود دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام محسن قرائتی عصر دیروز در جلسه شورای اداری استان قزوین که در سالن همایش‌ استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به اینکه تمامی اصول دنیوی و اخروی در نماز وجود دارد، بیان کرد: باید حرکتی برای ساماندهی خادمان مسجد انجام داد تا بدین وسیله خادمان میانسال بازخرید و خادمان جوان جایگزین آنها شود.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با انتقاد از کمبود مسجد در برخی از محلات و مدارس، عنوان کرد: ۳۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد اما هنوز با مشکل کمبود مسجد در برخی از شهرک‌ها و مدارس کشور روبرو هستیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: استان قزوین از شخصیت‌های بزرگی چون مرحوم ابوترابی، شهیدان رجایی و بابایی برخوردار است که احیاء نماز را باید از آن‌ها بیاموزیم.

قرائتی با اشاره به اینکه امسال اجلاس سراسری نماز در استان قزوین برگزار می‌شود، گفت: نزدیکی به تهران و سابقه خدمت استاندار قزوین در ستاد نماز کشور از مهم‌ترین دلایل برگزاری ستاد نماز در استان قزوین است.

وی در انتها از تمامی مدیران و مسئولان استان قزوین درخواست کرد: طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را در حوزه بهتر برگزار کردن اجلاس سراسری نماز گردآوری کنند تا بدین وسیله شاهد برگزاری یک اجلاس نماز در سطح مطلوب در قزوین باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار