مصدومیت ۳ نفر بر اثر واژگونی پراید در قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155254
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
شاخص : رییس ايستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری قزوين گفت: واژگونی خودرو سواری پراید در بلوار مطهری قزوین مصدوميت 3 نفر از سرنشينان اين خودرو را در پی داشت.

به گزارش شاخص نیوز،رضا امیری خسروبیگی رئیس ایستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین اظهار کرد: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۲ و ۲۲ دقیقه بامداد روز جمعه ۱۵ دی ماه سال ۱۳۹۶، از وقوع این حادثه در محدوده میدان جانبازان قزوین ابتدای بلوار مطهری شرقی خبر داده شد.

وی افزود: با وقوع این حادثه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره هفت شهید مفتح را به محل حادثه رهسپار کرد.

رئیس ایستگاه شماره هفت آتش نشانی شهرداری قزوین اذعان کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید با چهار نفر سرنشین در مسیر حرکت در بلوار مطهری قزوین به دلایل نامشخصی کنترل خود را از دست داده و پس از خارج شدن از مسیر و برخورد با جداول کناری خیابان واژگون شده و در حاشیه کناری بلوار متوقف می‌شود.
وی با اشاره به مصدومیت سه نفر از سرنشینان این خودرو بیان کرد: مصدومان این سانحه رانندگی قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج و نیروهای اعزامی بلافاصله پس از رسیدن به محل با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و جلوگیری از نشت سوخت و قطع جریان برق خودرو از وقوع آتش سوزی و بروز حوادث دیگر جلوگیری کرده و نسبت به ایمن سازی صحنه حادثه اقدام کردند.

این مسئول عنوان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.وی در پایان گفت: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

انتهای پیام/ ۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار