مصرف بیش از ۲۷ میلیون لیتری بنزین در نوروز امسال - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54879
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
مدیرعامل پخش فراورده های نفتی استان خبر داد:
شاخص : مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان قزوین، از عرضه بیش از 27 میلیون لیتر بنزین در جایگاه های مختلف استان خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، حسین عادلی با بیان اینکه مصرف بنزین در نوروز ۹۴ نسبت به سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته است، اظهار کرد: از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۱۴ فروردین، بیش از ۲۷ میلیون لیتر بنزین در جایگاه های مختلف استان عرضه شد.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان قزوین اعلام کرد: در جریان مسافرت‌های نوروزی یک میلیارد و ۱۰۳ میلیون لیتر بنزین در کشور سوزانده شد که بیشترین میزان مصرف مربوط به روز ۱۲ فروردین با ۱۰۵٫۳ میلیون لیتر بوده که رکورد مصرف روزانه بنزین در کشور را شکست.

این مسئول، بیشترین مصرف بنزین در تعطیلات امسال در قزوین را با بیش از دو میلیون و ۱۴۷ هزار لیتر مربوط به ۱۲ فروردین و کمترین میزان را هم با یک میلیون و ۱۸۳ هزار لیتر در ۱۳ فروردین عنوان کرد.

عادلی همچنین با بیان اقدامات این شرکت برای تامین سوخت مورد نیاز شهروندان و مسافران در نوروز امسال، افزود: طرح نظارتی این شرکت، پیش از شروع تعطیلات آغاز شد و بازرسان شرکت در این طرح بر نحوه عرضه سوخت و کیفیت آن، نظارت کردند.

وی با بیان اینکه نوع خدمات رسانی در نوروز امسال از نظر کمی و کیفی مطلوب و بدون شکایت بود، گفت: امنیت سوخت رسانی در نوروز امسال نسبت به دو سال گذشته ارتقاء یافته است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار