معاونت‌های واحد خواهران بسیج رسانه قزوین تعیین شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146261
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۳۲
در جلسه‌ای؛
شاخص : جلسه تعیین معاونت‌های واحد خواهران بسیج رسانه قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ جلسه‌ تعیین مسوولان معاونت‌های مختلف واحد خواهران بسیج رسانه قزوین و تشریح وظایف آن‌ها پیش از ظهر امروز با حضور سعیده خداداد مسئول واحد خواهران بسیج رسانه و جمعی از اصحاب رسانه در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مسئول واحد خواهران بسیج رسانه قزوین در این جلسه نیروی انسانی، تحلیل و بررسی، تعلیم وتربیت و آموزش، فرهنگی و اجتماعی، اردوهای جهادی، ورزشی، فضای مجازی، امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان معاونت‌های این سازمان معرفی کرد.

وی، بسیج رسانه را جایگاهی در جهت رویش‌ و پرورش توانمندی‌های اصحاب رسانه دانست و ابراز کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران برای تحقق و دست‌یابی به آرمان‌های انقلاب اسلامی باید تلاش و تعامل در یک مجموعه تشکیلاتی همچون بسیج رسانه داشته باشند.

خداداد تاکید کرد: سازمان بسیج رسانه قزوین پذیرای حضور و همکاری کلیه فعالان رسانه‌ای در استان است و از طرح‌ها و پیشنهادات کمال استقابل را خواهد داشت.

در ادامه این جلسه مسوولان هر کدام از معاونت‌ها تعیین شد و به بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای برنامه‌ها و به ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس و ایام محرم پرداختند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار