معاون بابا برای رد گم کنی پای شهید حججی را وسط کشید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170473
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱:۲۶
شاخص : اين مانور نخ نما شده معاون ارتباطات و پژوهش دبيرخانه مجمع در حالي رقم مي خورد كه موج اعتراضات مردمي پيرامون وضعيت زندگي فرزندان مسئولين به راه افتاده و رسانه ها حساسيت بيشتري از خود نشان مي دهند .

به گزارش شاخص نیوز: همزمان با اولین سالگرد شهادت شهید محسن حججی، علی رضایی فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با نوشتن متنی احساسی و پر ایراد که نام آنرا دلنوشته گذاشته است، ضمن نادیده گرفتن شعور مخاطب، سعی در ابراز همدردی با فرزند خردسال شهید حججی نموده است
علی رضایی که سالهاست در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول به کار بوده و معاون پدرش محسوب می شود در بخشی از این نوشته خطاب به علی حججی سه ساله آورده است: “علی گلم! یه مشت آقا و آقازاده هاشون موندن که بعضی‌هاشون دارن تکلیف شون رو عمل می‌کنن اما امان از بعضی دیگه شون. می‌دونی عدالت خدا یعنی چی؟ یعنی تو یه کلمه من اسمم شده آقازاده. یعنی تو یه خانواده محترم به دنیا اومدم اما خودم هیچی نیستم. هیچی. حالا این کجاش عدالته؟ برات میگم عموجان
اینکه اگه من تو این خانواده نبودم اینقدر تهی و پوچ و بی خاصیت بودم که حتی نمی‌تونستنم یه روز دووم بیاورم و نابود می‌شدم. اصلاً از صحنه روزگار محو می‌شدم. حالا یه آدم ضعیف با کلی امکانات چه می‌کنه؟ همه رو خراب می‌کنه. حیف و میل می‌کنه. بعد کاخ‌نشین میشه و ماشین مدل بالا انواع ویلا و غیره. بماند علی جون.”

به گزارش پایگاه خبری صراط، این مانور نخ نما شده معاون ارتباطات و پژوهش دبیرخانه مجمع در حالی رقم می خورد که موج اعتراضات مردمی پیرامون وضعیت زندگی فرزندان مسئولین به راه افتاده و رسانه ها حساسیت بیشتری از خود نشان می دهند اما در این میان رضایی میرقائد تلاش می کند تا با فرافکنی به جای پاسخگویی با وسط کشیدن پای خانواده شهدا و شهید حججی، خود را در جایگاه طلبکار قرار دهد.

رضایی که با ادغام سه معاونت در یک معاونت خودش بر صندلی آن تکیه زده و آقازاده نادریست که در جمهوری اسلامی معاون پدرش است در حالی از آقازادگی و کاخ نشینی و ماشین مدل بالا گلایه می کند که خود به لطف “معاون بابا” بودنش در یکی از گران قیمت ترین خیابان های شمال شهر تهران زندگی می کند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز هنوز هیچ شفاف سازی پیرامون انتصابات فامیلی در دبیرخانه مجمع خصوصا نشاندن فرزندش بر یکی از معاونت های مهم این مجموعه صورت نداده است.

به گزارش صراط نیوز، در روزهایی که کشور بحران های متعددی را سپری می کند و مردم بعنوان جدی ترین مطالبه گران وضعیت زندگی مسئولین بدنبال شفاف شدن اوضاع آقازاده ها هستند، علی رضایی میرقائد یا همان معاون بابا، برای به حاشیه بردن اوضاع پیرامون زندگی شخصی و کاری اش، دست به قلم شده و ترجیح می دهد تا برای انحراف افکار عمومی خود را در قالب فردی که فرزند شهید حججی را درک می کند نشان دهد.
با این وجود فرار رو به جلوی تنها فرزند پسر محسن رضایی در شرایطی با یک نامه رقم خورده است که وی و پدرش بسیاری از اقوام و دوستان نزدیک خود را در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام استخدام کرده اند.

دلسوزی معاون بابا برای پسر خردسال شهید محسن حججی در حالیست که زندگی بنیامین رضایی فرزند علی رضایی نیز دارای حاشیه های بسیاری است.

منبع: صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار