Iranjb.ir

معده قاچاقچی، انبار یک‌ کیلوگرم تریاک از جنوب تا قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61462
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین،از کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک از معده یک قاچاقچی مواد مخدر در استان خبر داد.
۱۳۹۱۱۰۰۵۰۰۰۴۰۱_PhotoA

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سرهنگ ولی وندایی از کشف یک کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک از معده یک قاچاقچی مواد مخدر در استان خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با دو سرنشین مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بیان کرد: در بازرسی مأموران از خودرو ۸۰۰ گرم تریاک جاسازی شده کشف و متهم در بازجویی فنی پلیس به بلعیدن مقدار یک کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک در جنوب کشور و نگهداری آن در معده‌اش اعتراف کرد.

این مسئول همچنین اعلام کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در اقدامی دیگر یک دستگاه وانت پیکان را در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان مورد بازرسی قرار داده و مقدار چهار کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده و سرنشین وانت را دستگیر کردند.

وندایی در ادامه افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز در دو اقدام دیگر ۴۸۰ گرم تریاک و ۱۵۰ گرم هروئین در بازرسی از دو دستگاه خودرو کشف و دو نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار