معده قاچاقچی، انبار یک‌ کیلوگرم تریاک از جنوب تا قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61462
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین،از کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک از معده یک قاچاقچی مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سرهنگ ولی وندایی از کشف یک کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک از معده یک قاچاقچی مواد مخدر در استان خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با دو سرنشین مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بیان کرد: در بازرسی مأموران از خودرو ۸۰۰ گرم تریاک جاسازی شده کشف و متهم در بازجویی فنی پلیس به بلعیدن مقدار یک کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک در جنوب کشور و نگهداری آن در معده‌اش اعتراف کرد.

این مسئول همچنین اعلام کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در اقدامی دیگر یک دستگاه وانت پیکان را در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان مورد بازرسی قرار داده و مقدار چهار کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده و سرنشین وانت را دستگیر کردند.

وندایی در ادامه افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز در دو اقدام دیگر ۴۸۰ گرم تریاک و ۱۵۰ گرم هروئین در بازرسی از دو دستگاه خودرو کشف و دو نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار