معلمان باید جایگاه رفیع خود را تقویت کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57449
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۰۳
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: معلمان باید با حفظ جایگاه رفیع خود نمونه تربیتی و الگویی شاخص باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در نشست با مدیرکل و روسای نواحی آموزش‌ و‌ پرورش و معلمان نمونه استانی و کشوری در استانداری قزوین، اظهار کرد: آشنایی باشخصیت شهید مطهری به عنوان برجسته ترین الگوی عملی برای فرهنگیان می تواند راهگشای بسیاری از امور باشد.

استاندار قزوین بیان کرد: معلمان باید با حفظ جایگاه رفیع خود نمونه تربیتی و الگویی شاخص باشند و در تمامی عرصه های سازندگی تاثیرگذار عمل کنند.

این مسئول تاکید کرد: معلمان بایستی جایگاه رفیع خود را به عنوان گروه‌های مرجع حفظ و تقویت کنند و حتی انتقاد و اعتراض به وضعیت معیشیتی باید الگو باشد و با شیوه هایی صورت گیرد که موجب سوء استفاده قرار نگیرد.

روزبه با تاکید بر حفظ جایگاه معلمان به عنوان قشر تاثیر گذار و فرهیخته، اضافه کرد: افرادی که جایگاه الگوسازی دارند باید ویژگی هایی برتر از دیگر افراد داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی کلاس‌های چندپایه در استان تصریح کرد: کلاس‌های چندپایه یکی از مشکلات آموزش و پرورش است که باید به منظور ساماندهی این کلاس‌ها اقدامات لازم را انجام شود.

استاندار قزوین ضمن قدردانی از معلمان نمونه، گفت: شرایط نمونه بودن باید به خوبی تبیین و تشریح شود تا این جایگاه نقطه ای برای ترقی افراد باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار