مقابله با مواد مخدر صنعتی بیش از سنتی ضرورت دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161891
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: برای مقابله با مواد مخدر صنعتی بیش از سنتی باید اقدام کرد چون کوتاهی در این زمینه خسارات و تبعات ناگواری به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در شورای مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: اگر مقابله با اعتیاد به عنوان خطرناک‌ترین آسیب اجتماعی عصر حاضر به یک دغدغه اجتماعی تبدیل شود بدون شک برای کاهش این پدیده شوم گام های بلندتری برداشته خواهد شد.

این مسوول تصریح کرد: قزوین از استان های با رتبه پایین در زمینه اعتیاد به شمار می رود با این وجود در حوزه مقابله با مواد مخدر نباید با سهل انگاری و بی تفاوتی برخورد کرد.

استاندار قزوین تاکید کرد: برای مقابله با مواد صنعتی بیش از سنتی باید اقدام کرد چون کوتاهی در این زمینه خسارات و تبعات ناگواری به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به کشت ماده مخدر گل، افزود: در همه شهرستان ها باید فرماندارن، بخشداران و دهیاران با جلسات آموزشی توجیه شوند تا با آگاهی لازم درباره این ماده مخدر و مقابله با کشت آن وارد عمل شوند.

زاهدی خاطرنشان کرد: به تازگی قیمت مواد مخدر سنتی از قبیل تریاک و حشیش کاهش یافته است در حالی که قیمت مواد صنعتی افزایش یافته که نشان دهنده تقاضا برای مواد صنعتی است و باید هوشیارانه در این زمینه عمل کرد.

اردشیر صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان هم در این جلسه گفت: با توسعه فعالیت قاچاقچیان و مافیای موادمخدر، نیازمند مشارکت و تعامل همه مردم و همکاری دستگاه ها هستیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار