مقاومت ملت ایران در تحقق شعار "نه شرقی نه غربی" / قانون‌مداری شاخصه اصلی انتخاب کاندیداها است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92375
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۳۶
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین:
شاخص : رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین گفت: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که شعار و اصول اصلی انقلاب پایبند باشند؛ نظام جمهوری اسلامی ایران افراد سازش‌گر و آمریکادوست را نمی‌پذیرد.

حجت الاسلام علی قابل در حاشیه مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: ملت‌ قهرمان ایران اسلامی امروز به صحنه آمده‌اند تا انزجار خود را نسبت به دشمنان اعلام کنند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب تثبیت هرچه بیشتر انقلاب است، خاطرنشان کرد: شعار “نه شرقی نه غربی” ملت ایران همچنان پابرجا است تا به تمام دنیا نشان دهد که همواره پای استقلال و آزادی خود ایستاده است.

قابل با اشاره به آگاهی و بصیرت ملت ایران خاطرنشان کرد: بلوغ سیاسی مردم قابل مقایسه باسال‌های گذشته نیست چراکه این حضور پرشور نشان دهنده شرکت همگانی در پای صندوق‌های رای خواهد بود.

وی در ادامه گفت: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که به این شعار و اصول انقلاب پایبند باشند زیرا نظام جمهوری اسلامی ایران افراد سازش‌گر با آمریکادوست را نمی‌پذیرد.

این مسئول با اشاره به لزوم تعهدپذیری نامزدهای انتخاباتی به قوانین کشور و پایبندی به تصمیمات شورای نگهبان گفت: این قوانین نه تنها قوانین شورای نگهبان بلکه قانون اساسی مملکت است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان اذعان داشت:  انتظار می‌رود  فردی که به عنوان نماینده انتخاب می‌شود تابع قانون باشد چرا که خود برای قانون‌گذاری راهی مجلس می‌شود.

قابل بابیان اینکه تایید صلاحیت شدگان باید پایبند به وعده‌هایشان هم باشند ابراز کرد: این پایبندی باید هم در تبلیغات و هم در زمان راهیابی به مجلس حفظ شود.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین در انتها تاکید کرد: با توجه به اینکه مردم خواهان تعیین سرنوشت خود هستند قطعا انتخاباتی پرشور و حماسی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار