مقاوم‌سازی بیش‌از ۵۰درصد منازل روستایی استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96168
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین خبر داد:
شاخص : حافظ باباپور مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: بیش‌از ۵۰درصد منازل روستایی استان مقاوم‌سازی شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین ظهر امروز با حضور مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن کشور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین و دیگر مدعوین در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام رمضانی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند چندین ساله حافظ باباپور مدیرکل سابق بنیاد برای مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان ،محمد همتیان آرزوی موفقیت نمود.

 حافظ باباپور مدیر کل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در قزوین در ادامه با اشاره به مدت کوتاه مدیریت خود در استان اظهار کرد: بنیاد مسکن در حوزه بازسازی و مسکن روستایی منطقه آوج و الموت فعالیت قابل قبولی داشته و با توجه به طوفان اسفرورین تسهیلات تعلق یافته بانکی در این مورد نیز با پیگیری‌های خوبی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد مسکن روستایی استان قزوین مقاوم‌سازی شده خاطرنشان کرد: استان قزوین جزو استان‌هایی است که تفاهم نامه سه جانبه با سازمان نظام مهندسی استان، وزرات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بخش مسکن روستایی امضا کرده است.

این مسئول با اشاره به طرح هادی روستاها بیان کرد: خوشبختانه استان قزوین توانسته تا پایان سال ۹۳ از طرح هادی روستایی برخوردار شود و تاکنون در ۵۰ روستای بالای ۲۰ خانوار اجرایی شده است.

باباپور از تکمیل طرح مسکن مهر در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت خبر داد و اظهارداشت: در فروردین ماه سال آینده جشن پایان طرح مسکن مهر در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعت را برگزار می کنیم که با این کار اولین استانی خواهیم بود که در این راستا موفق عمل کرده است.

عباسعلی درافشانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین در ادامه این مراسم با اشاره به فعالیت بنیاد مسکن در مناطق روستایی بیان کرد: با توجه به اعتبار ۴۸ درصدی تخصیص یافته جهت طرح‌های عمرانی به استان در سال جاری، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین در بخش‌های مختلف عملکرد خوبی را داشته است.

وی در پایان با بیان اینکه بنیاد مسکن در بحث مسکن شهری مشارکت خوبی با شهرداری‌های استان قزوین داشته، افزود: مجموعه دستگاه‌های زیر بنایی باید در جهت پیشرفت استان و انتجام وظایف محول شده با تعامل و همکاری پیوسته با یکدیگر در جهت روبه رشد گام بردارد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار