مقصر افتضاح میلیاردی در پرسپولیس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152983
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۴۰
شاخص : باشگاه پرسپولیس در فصل اخیر بارها درگیر شکایت هایی بوده است که به قول خودشان کمر آنها را شکسته است.

به گزارش شاخص نیوز؛ باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر بسیاری از پرونده های شکایت بازیکنان و مربیان خارجی و داخلی را بست تا بتواند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.

پرونده مانوئل ژوزه پرتغالی از جمله مشکلات پرسپولیس بود که به دلیل رقم بالای آن،  این باشگاه پرطرفدار پایتخت را دچار مشکلات عدیده ای کرده بود.

میلیارد ها تومان پول باشگاه پرسپولیس که اگر نام بیت المال هم روی آن نگذاریم به هر حال پول این مملکت بود و به جیب خارجی ها رفت.
طاهری مدیر عامل وقت پرسپولیس در زمان تسویه حساب با ژوزه مدعی بود که مدیران عامل سابق با بدهی هایی که برای این تیم بوجود آوردند کمر این تیم را شکسته اند.
آقای طاهری پرونده گولچ به جریان افتاد و رای صادر شد این دستپخت چه کسی بود ؟
تحمیل برخی بازیکنان به برانکو در سفر اکراین و البته آقای گولچ که فقط چند دقیقه در خدمت پرسپولیس بود و وبیش از ۵۰۰ هزار دلار روی دست این تیم گذاشت شاهکار چه کسی بود؟

آقای طاهری شما هم بعد از رفتنتان به جمع مدیران سابقی پیوستید که کمر این باشگاه را شکستند و اصولا کارنامه افراد بعد از رفتنشان مشخص می شود.

کاش شهامت داشتید همانطور که بدهکاری های مدیران سابق را تیتر یک زبانتان کردید حداقل درگوشی هم که شده به خودتان یک تذکر خشک و خالی بدهید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار