منتقدین دولت تدبیر و امید در مراسمات دعوت نشوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90213
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
فرماندار قزوین:
شاخص : فرماندار قزوین گفت: در مراسمات نباید ازکسانی دعوت شود که علیه دولت صحبت می‌کنند و قصد تخریب دولت را داشته باشند.

شاخص نیوز: مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید الموت غربی با حضور موسوی فرماندار قزوین، رضا گروسی مسئول مدیریت بحران استان، تعدادی از مسئولین استان و بخش در سالن اجتماعات شهر رازمیان برگزار شد.

موسوی فرماندار قزوین در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی ایران حدود یک درصد از مساحت کره زمین و یک درصد جمعیت جهان را داراست و ۱۳٫۵ درصد منابع طبیعی دنیا را نیز دراختیار دارد و در بحث گاز کشور ما در رتبه دوم و در نفت نیزدر رتبه سوم هستیم.

هشدارهای رهبری درباره نفوذ، بیشتر جنبه اقتصادی دارد

وی در ادامه افزود: این مسائل نشان دهنده این است که کشور غنی و ثروتمندی هستیم که این مسائل باعث شده تا بسیاری از کشورها قصد نفوذ به کشورما را داشته باشند و صحبت‌های مقام معظم رهبری نیز که در رابطه با نفوذ فرمودند بیشتر در رابطه با مسائل اقتصادی می‌باشد.

موسوی افزود: ما هر چند ازاین امکانات طبیعی وخدادادی برخوردار باشیم نیاز است که با کشورهای دنیا نیز ارتباط و تعامل داشته باشیم و کاری که دولت تدبیر و امید با روی کار آمدنش انجام داد تنش را از کشور زدود و آرامش را بر کشور حاکم کرد.

فرماندار قزوین با بیان اینکه انتخابات پیش رو دارای اهمیت زیادی است گفت: وظیفه ما این است که همه با هم زمینه‌ای را فراهم کنیم برای مشارکت حداکثری مردم در پا صندق های رای تا شاهد انتخابات پر شوری باشیم.

این مسئول گفت: ما در کل استان ۱۱۶۰ شعبه اخذ رای داریم و در شهرستان قزوین، البرز،آبیک نیز ۶۰۰ شعبه اخذ رای دایر است آقای بخشدار و کسانی که در هیات‌های اجرای فعالیت می‌کنند باید بی طرفی کامل را رعایت کنند و گرایش ای سیاسی را در کار خود دخالت ندهند.

موسوی در ادامه با تاکید بر اینکه درب اتاق بخشدار، برای همه مردم باز باشد و کارها بدون تبعیض انجام شود، گفت: درمراسمات نباید ازکسانی دعوت شود که علیه دولت صحبت کنند و قصد تخریب دولت را داشته باشند.

منبع: صبح قزوین

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “منتقدین دولت تدبیر و امید در مراسمات دعوت نشوند”

 1. دیان گفت:

  آقای موسوی موینی ، شما خودت … فکر میکنی مردم هم ….
  همینکه فکر میکنی ، فرمایشات حضرت آقا در خصوص نفوذ ، فقط مسائل اقتصادی است و نفوذ فرهنگی ، سیاسی، اجتماعی، اعتقادی و…نیست و یا جای نگرانی ندارد ، ثابت میکند نفوذ کار خودش را در عوامل دولت یازدهم حتی در لایه های پائین دولت کار خودش را کرده .
  و اما اینکه راهنمائی میکنی منتقدان را به مراسمات راه ندهند تا مبادا از دولت به اصطلاح امید و تدبیر!!! انتقاد کنند و انحرافات ان را افشا نمایند . نشان دهنده آن است ، جناب روحانی علی رغم صحبتهایش مبنی بر اینکه من سرهنگ نیستم درست است ، ایشان از اول امنیتی بوده و حالا هم با این شیوه مملکت را اداره میکند .و نکته دیگر اینکه در تجمعات استانداران و فرمانداران راه کارهائی بجز آنکه در رسانه ها بازتاب پیدا میکند به امثال شما ها یاد داده و دیکته میشود .

 2. نصری گفت:

  استبداد یعنی چه یعنی دهن مخالفان بگیرید پس حرف از دولت تدبیر امید نزن فر دودستی به چسب به مقامت این مقام را تا کی دارید پس به فکر اخرت باش

 3. محمد سلیمانی گفت:

  با سلام تخریب با انتقاد خیلی خیلی فرق میکند انتقاد منصفانه سازنده است وفرد یا گروه اتتقاد پذیر هم به یک رشد شخصیتی و اجتماعی بالایی رسیده اند اما تخریب مضر است به حال جامعه…….. حرف آقای سیدعلی موسوی که در متن خبر آمده تخریب دولت است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار