منحل‌شدن ستاد حمل و نقل و سوخت تکذیب شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62386
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
شاخص : سخنگوی ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با اشاره به اینکه وظایف و اختیارات این ستاد به‌ هیچ‌وجه متوقف نگردیده است گفت: ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با جدیت در حال پیگیری اهداف محوله است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص،محمدرضا جمشیدیان در خصوص درج خبر انحلال این ستاد در برخی از سایت‌ها اظهار داشت:  وظایف و اختیارات این ستاد به‌هیچ‌وجه متوقف نگردیده و در حال اجرای برنامه‌ها و اقدامات موردنظر می‌باشد و قطعاً اگر موضوع انحلال این ستاد در میان باشد به‌طور رسمی توسط این ستاد و یا مسئولین ارشد کشوری اعلام می‌گردد و قطعاً این خبر از سوی سازمان تاکسیرانی و یا عضو شورای شهر اعلام نمی‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این نیز بعضی از خبرگزاری‌ها طی خبری از انحلال این ستاد خبر داده بودند  که علی رغم جوابگویی روابط عمومی این ستاد، مدیران و ریاست ستاد، متأسفانه این خبرگزاری بدون پیگیری از صحت خبر، عجولانه خبر از انحلال این ستاد را مجدداً منتشر کرده است.

جمشیدیان یادآور شد: ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با جدیت در حال کار و پیگیری اهداف محوله است و هیچ برنامه و یا دستوری مبنی بر انحلال یا توقف وظایف این ستاد صادر نگردیده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار