منزل مسکونی در جاده امامزاده اباذر قزوین دچار حریق شد + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151201
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
شاخص : ریيس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوين گفت: آتش‌سوزی يک باب منزل مسکونی ویلایی در جاده امامزاده اباذر قزوین با تلاش آتش نشانان اطفاء شد.

رضا امیری خسروبیگی رییس ایستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اطفاء آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی ویلایی در جاده امامزاده اباذر قزوین با تلاش آتش نشانان خبر داد.

وی افزود: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۷ و ۱۸ دقیقه روز جمعه ۲۶ آبان ماه سال جاری از آتش سوزی یک باب منزل مسکونی واقع در جاده امامزاده اباذر قزوین خبر داده شد.

این مسوول ابراز کرد: بلافاصله نیروهای اطفاء حریق از ایستگاه‌های باغ دبیر و پونک در محل حادثه حاضر و مشاهده کردند آشپزخانه و یکی از اتاق‌‎های مجاور آن طعمه حریق شده و شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به سایر قسمت‌ها می‌باشد.

خسروبیگی با اشاره به شدت حریق افزود: آتش نشانان اعزامی پس از رسیدن به محل نسبت به ایمن سازی صحنه حادثه اقدام کرده و با استفاده از دستگاه تنفسی و تجهیزات ویژه آتش نشانی خود را به کانون حریق رسانده و با حداقل خسارت ممکن شعله‌های سرکش آتش را مهار و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری کردند.

وی در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی پس از تخلیه کامل دود با استفاده از دستگاه توربوفن و ایمن سازی محل، نسبت به تحویل محل حادثه به مالک اقدام نموده و به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است در این حادثه یک نفر از ساکنین ساختمان دچار سوختگی از ناحیه دست و پا شد که جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه گردید.

 

 

 

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار