منزل مسکونی در خیابان امام خمینی قزوین طعمه حریق شد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152710
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
فرمانده ايستگاه شماره 6 آتش‌نشانی قزوين:
شاخص : فرمانده ايستگاه شماره 6 آتش‌نشانی قزوين گفت: منزل مسکونی در خیابان امام خمینی قزوین طعمه حریق شد.

محمدرضا نوری فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: از اطفاء حریق منزل مسکونی در خیابان امام خمینی قزوین خبر داد.

 نوری افزود: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۰ و ۳۳ دقیقه روز سه شنبه ۱۴ آذرماه سال جاری، از وقوع آتش‌سوزی در یک باب منزل مسکونی در خیابان امام خمینی ـ کوچه تبریز خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاه شماره ۶ نواب و سه مولوی را به محل حادثه رهسپار کرد.

این مسوول ابراز کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل مشاهده کردند شعله های آتش و دود این منزل مسکونی را فرا گرفته و زبانه های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به اطراف می باشد .

وی یادآور شد: آتش نشانان بی درنگ با قطع جریان برق و گاز نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام کرده و با استفاده از دستگاه تنفسی و تجهیزات ویژه اطفاء حریق خود را به کانون حریق رساندند و باحداقل خسارت ممکن نسبت به اطفاء شعلههای آتش اقدام و از سرایت حریق به سایر قسمتها جلوگیری کردند.

نوری در خاتمه گفت:؛ آتش نشانان پس از اطمینان از ایمن سازی کامل محل حادثه نسبت تهویه فضای داخلی ساختمان و تخلیه دود با استفاده از دستگاه توربوفن اقدام کرده و با تحویل محل حادثه به مالک به ماموریت خود پایان دادند.

در این حادثه خوشبختانه به هیچ کس آسیبی نرسید و علت بروز آتش سوزی نیز از سوی کارشناسان واحد بررسی علل حریق این سازمان در دست بررسی است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار