منصوریان: برای پرسپولیس ناهمواری ایجاد می‌کنیم تا راه استقلال برای قهرمانی هموار شود
کد خبر: 100780
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱
شاخص : سرمربی نفت گفت: استقلالی‌ام اما برای‌ آبرویمان بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم ناهمواری که برای پرسپولیس ایجاد می‌کنیم راه هموار برای رسیدن استقلال به قهرمانی باشد.
به گزارش شاخص نیوز، علیرضا منصوریان پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: این بازی برای ما و سپاهان از این لحاظ متفاوت بود که آن‌ها بی دردسر آمدند چون نه سهمیه می‌خواستند و نه سقوط می‌کردند و به همین دلیل ریلکس به میدان آمدند. ضمن اینکه تغییر مربی سپاهان به ما لطمه زد چون ما تفکرات استیماچ را آنالیز کرده بودیم. با این حال طبق مطالعه‌ای که داشتیم متوجه شدیم که هر تیمی جا به جایی مربی داشته هفته بعد شکست نخورده است.
وی ادامه داد: سپاهان تلاش زیادی کرد و ما هم روز خوبی نداشتیم اما بچه‌هایمان قابل احترام هستند. تیم ما دلاور بازی کرد. شهامت داشتیم اما از صلابت همیشگی خبری نبود. امروز از کورس قهرمانی خارج شدیم و این موضوع استرس ما را پایین می‌آورد و باید طی سه هفته آینده تمام تلاشمان را برای کسب سهمیه بکنیم.
منصوریان گفت: اردو نرفتن دیگر برایمان عادی شده است. اردو نمی‌رویم چون منابع مالی نداریم و اردویمان کنار رختکن است و همان جا دور هم غذا می‌خوریم و به مسابقه می‌آییم. سید جلال درست گفت هر چند که امروز روز خوب ما نبود. چرا باید حسینی با ۱۰۱ بازی در اتاق کناری من استراحت کند. امیدوارم این روال برای فوتبال ما ادامه دار نباشد. در مجموع از این روند راضی نیستم.
سرمربی نفت یادآور شد: من یک مسیر ۱۰ ساله مربیگری را به صورت فشرده و در حدود یک سال سپری کردم. امسال سال خوبی از لحاظ مربیگری برای من بود. چون اتفاقاتی برایم افتاد و خیلی از مسائل برایم روشن شد. من به چنین سالی بیشتر از هر سالی احتیاج داشتم. با این حال وظیفه‌ام این است که به بچه‌هایم نشان افتخار بدهم.
وی افزود: قرار شده تیم را واگذار کنم اما باید شان ما هم حفظ شود. چون ما شان بالایی داریم. وقتی دیدم مسئولان وزارت نفت به صحبت‌های من بی علاقه هستند من هم سکوت کردم. برای زنگنه احترام قائلم و می‌دانم سرشان شلوغ است اما امیدوارم نفت زودتر واگذار شود تا مشکلاتمان حل شود.
منصوریان در مورد اینکه آیا سال آینده در نفت می‌ماند یا خیر گفت: یک نوع قرارداد با نفت دارم که می‌توانیم هر دو طرف آن را سال آینده یک طرفه فسخ کنیم.
وی در مورد دیدار هفته آینده مقابل پرسپولیس و اینکه به عنوان یک استقلالی مقابل این تیم قرار می‌گیرد گفت: استقلالی‌ام اما برای‌ آبرویمان بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم ناهمواری که برای پرسپولیس ایجاد می‌کنیم یک جور راه هموار برای رسیدن استقلال به قهرمانی باشد.
سرمربی نفت یادآور شد: مظلومی مربی من بوده و الان سرمربی استقلال است و باید به او احترام گذاشت و دوست ندارم که یک نفر در نشست خبری از او بپرسد که آیا به جای منصوریان به نفت می‌روی؟ و یا بالعکس. او تیمش فینالیست جام حذفی است و در کورس قهرمانی لیگ برتر قرار دارد.
 منبع:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار