مهدی هاشمی به جای زندان به شمال رفت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64421
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
شاخص : بیش از 25 ماه از برگزاری اولین دادگاه مهدی هاشمی در تهران می گذرد اما همچنان سرنوشت زندان رفتن مهدی هاشی نامعلوم است.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص،در حالی که ادعا می شد با اتمام ماه مبارک رمضان مهدی هاشمی برای اجرای حکم خود به زندان می‌رود، در حال حاضر ماه رمضان هم به اتمام رسیده و ۱۰۳۱ روز از شروع محاکمه مهدی هاشمه گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

بیش از ۲۵ ماه از برگزاری اولین دادگاه مهدی هاشمی در تهران می گذرد اما همچنان سرنوشت زندان رفتن مهدی هاشی نامعلوم است.با گذشت بیش از ۴۰ روز از انتشار حکم نهایی مهدی هاشمی اما همچنان این حکم اجرا نشده است؛ هرچند وکیل مهدی هاشمی دلایل خود را برای عدم اجرای این حکم اعلام کرده است اما زمان کشی مسیری است که مهدی هاشمی برای به تعویق انداختن اجرای حکم خود انجام می‌دهد.

طبق مشاهدات خبرنگار دانا، مهدی هاشمی به همراه خانواده خود از چند روز گذشته به شهر چالوس سفر کرده و در آن اقامت داشته است.

در حالی که ادعا می شد با اتمام ماه مبارک رمضان مهدی هاشمی برای اجرای حکم خود به زندان می‌رود، در حال حاضر ماه رمضان هم به اتمام رسیده و ۱۰۳۱ روز از شروع محاکمه مهدی هاشمه گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

هیچ دلیل قانونی برای سرپیچی از این حکم وجود نداشته و این متهم باید مانند سایر متهمان اقتصادی در کشور به سزای اعمال خود رسیده و نتیجه سالهایی که مال مردم را به جیب خود فرو می برد، ببیند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “مهدی هاشمی به جای زندان به شمال رفت”

  1. اميران گفت:

    حتما”رفته با آقا خان جت اسکی سواری کند. شما چقدر خوش خیال هستید ، اگر قرار بود او و افراد مشابه اش بازداشت شوند که مملکت ما به این وضع نمی افتاد . تازه اگر به صورت صوری بازداشت شوند حتما نماینده زندان در امور زندانیان اروپا و آمریکا خواهند شد که اجبارا” بابد برای سرکشی مرتب به آن کشور ها مسافرت نمایند . خدا به داد مردم بیچاره برسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار