مهلت ثبت نام 700 واحد مسكن مهر در قزوين تمديد شد
کد خبر: 100545
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
مدیر مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان:
شاخص : مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: مهلت ثبت نام 700 واحد مسکن مهر در استان با شرایط جدید تمدید شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی‌محمد پورکریم با اعلام اینکه مهلت ثبت نام مسکن مهر با شرایط جدید تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد، اظهار کرد: در این مرحله ۷۰۰ واحد برای متقاضیان واجد شرایط در نظر گرفته شده است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین عنوان کرد: افراد متاهل، سرپرست خانوار و یا زنان خود سرپرست که دارای حداقل ۳۵ سال سن هستند و تاکنون از امکانات دولتی شامل زمین و یا واحد مسکونی استفاده نکرده‌اند می توانند در این طرح شرکت کنند.

این مسئول اظهار کرد: این واحدها در سایت مسکن مهر شهرهای تاکستان، ناحیه شهری مهرگان و همچنین پروژه های خود مالکی در آبیک و محمدیه قرار دارد.

پورکریم تصریح کرد: واحدها با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت و با تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی کم بهره ویژه مسکن مهر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تامین آورده به موقع از سوی متقاضیان، این واحدها تا پایان امسال تحویل متقاضیان داده می شود.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان در انتها افزود: افراد دارای شرایط که تمایل به ثبت نام برای دریافت این واحدها را دارند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به نشانی http:qmrud.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار