مهمان برنامه بدون تعارف شهید شد +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173336
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
شاخص : حاج قدسی جانباز اعصاب و روان که در برنامه بدون تعارف از عمق جان صحبت کرده بود و صحبتهاش در فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت دیروز شهد شیرین شهادت رانوشید.

به گزارش شاخص نیوز: سال‌ها دوری از جامعه و خانواده تنها بخشی از رنج‌هایی است که جانبازان اعصاب و روان دفاع مقدس تحمل کرده‌اند.

این سربازان بی‌ادعا با ایثاری مثال‌زدنی از جان و روان خود گذشتند تا یک لحظه آرامش هموطنانشان دچار لغزش نشود. حاج قدسی که چند وقت پیش با حضور در برنامه بدون تعارف درد و دلی کوتاه با مردم کرد، روز گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد. او همان کسی بود که همه هموطنانش را به مثابه اعضا خانواده‌اش می‌دید.کسی که حاضر بود حتی در آن شرایط روحی نیز تا آخرین قطره خون برای دفاع از کشورش گام بردارد.

جانبازان عزیز سندهای زنده‌ای هستند که  همواره یادآور از ایثار و مظلومیت بوده‌اند. در شب‌های محرم که به عزاداری سید و سالار شهیدان نشسته‌ایم یادمان نرود که هر لحظه از آرامشمان را مدیون قطره قطره خون شهیدان و از خودگذشتگی جانبازان دفاع مقدس هستیم. این مردان خدایی در شرایط امروز کشورمان نیز می‌توانند الگویی بسیار مناسب برای مردم و مسئولین کشورمان باشند.

در ادامه فیلمی از این شهید والامقام مشاهده می‌کنید:

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار