مهمترین عامل تنوع طلبی جنسی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67438
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۵۱
دشمنان مخفی خانواده؛
شاخص : ایجاد روحیه تنوع طلبی جنسی شاید تنها یکی از اثرات مخرب شبکه های ماهواره ای بر خانواده های ایرانی و بالارفتن آمار طلاق باشد.

به گزارش پایگاه شاخص ،ایجاد روحیه تنوع طلبی جنسی شاید تنها یکی از اثرات مخرب شبکه های ماهواره ای بر خانواده های ایرانی و بالارفتن آمار طلاق باشد.

ایجاد روحیه ی تنوع طلبی جنسی
وقتی کسی به مردها و زن ها با پوشش و شکل های مختلف و روابط میان آن ها نگاه می کند، بدون این که بخواهد و انتخاب کند، دچار روحیه ی تنوع طلبی در امور جنسی می شود.
 index
درست است که بسیاری از طلاق ها ریشه در نارضایتی جنسی یکی از دو طرف دارد؛ اما اشتباه است اگر فکر کنیم دلیل این نارضایتی، تنها در عدم ناآشنایی دو طرف با این روابط است. اگر چه این هم یکی از دلایل است؛ اما صحنه های متعدد و متنوعی که مرد یا زن و یا هر دو در طول شبانه روز تماشا می کنند، یکی از دلایل اصلی این نارضایتی است.
برخی از از مثال های واقعی این موضوع در جامعه امروز:
من خودم مشاورم. هفته ای دو سه مورد مراجعه دارم که مردا به خاطر ماهواره از خانوماشون ایراد می گیرند. یه خانوم پنجاه شصت ساله که عروس و داماد داره، شوهرش بهش گفته بود: هیکل تو دیگه به درد من نمیخوره؛ قیافه ی ظاهریتم به درد من نمیخوره؛ بدون مهریه باید بذاری و بری. خانومایی که جوون هستن و یه بچه هم دارند، باز به همین مشکل برخورد کردند.
برادرم و خانومش برای خرید ماهواره، بعضی از وسایل خونشون رو فروختند، داداشم می گفت: اگه نخرم، خانومم گفته طلاق می گیره. منم بهش گفتم: الان طلاقش بدی، بهتره تا بعد. در عرض پنج سال زندگیشون کلا از هم پاشید. خانومش می گفت: شکل و قیافه ی این آقارو نمیتونم تحمل کنم. می گفتیم: مشکل اخلاقی داره؟ می گفت: ((نه)). هرچی بهش می گفتیم: عیبش چیه؟ می گفت: ((هیچ عیبی نداره. فقط نمی تونم باهاش زندگی کنم)). ماهواره این زندگی رو با دو تا بچه از هم پاشید.
همسایه ی ما باحجاب و باوقار بود. پای ماهواره که به خونه اش باز شد، چادر رو کنار گذاشت. بعد از مدتی هم روسری بلندش کوتاه شد و به موازات اون رنگ و اندازه ی مانتوشم تغییر کرد.کاش به همین جا ختم می شد! رفت و آمدهای مشکوک و پنهانیش هم شروع شد و بالاخره با وجود داشتن یه دختر بچه ی ده ساله، از هم جدا شدند و به همین راحتی یه زندگی از هم پاشید! روزی شوهر این زن با ناراحتی و در جمع همسایه ها اعتراف کرد که عامل شکست من در زندگی، فیلم هایی بود که به نام فیلم های خانوادگی از ماهواره پخش می شد.
۳
یکی از اصلی ترین وظایف صحنه های محرک در این برنامه ها، سیری ناپذیر کردن مخاطب نسبت به مسائل غریزی است. مردی که مشتری این صحنه ها شده، از همسر خود همان توقعی دارد که در فیلم ها دیده؛ در حالی که همسر او به هیچ وجه نمی تواند پاسخ گوی این توقعات باشد. به همین دلیل هم بین این دو اختلاف می افتد.
ما دردمون یه چیز دیگس. متأهلایی که صبح تا شب سرکارن، وقتی میان، تازه تا ۶ صبح می شینن پای ماهواره. وقتی اعتراض می کنیم، میگن روزا که نیستیم، پس شب باید ببینیم. وقتی می گیم نباید این جوری باشه، می گن چهار دیواری اختیاری. من همه ی وظایفم رو نسبت به شوهرم انجام می دم؛ اما آخرشم با اون هنر پیشه ی ترکیه ای مقایسه می شم. بعدم شوهرم می گه ازت راضی نیستم، برو خونه ی بابات. ما واقعا خسته شدیم.
۴
الان چهار ساله که برادر شوهرم با جاریم سر ماهواره قهرهستند؛ با این که عروس دارند، داماد دارند. برادر شوهرم ساعت سه به بعد ماهواره نگاه می کنه و از زنش توقع داره مثل اون زنایی باشه که تو ماهواره هستند.
من با این که فوق لیسانس دارم و شغل خوبی هم داشتم. اما موندم تو خونه ام تا به خودم و خونه ام برسم. با این حال، بازم شوهرم می گه: ((اون تیپی که خانومه تو فیلم ترکیه ای داره تو نداری)). معلومه که ندارم؛ چون اون زایمان نکرده، خَدم و خَشم داره. من یه عالمه کار دارم، غذا، بچه، کار خونه.
صابر نیوز می نویسد طلاق رسمی تنها نتیجه ی روحیه ی تنوع طلبی نیست. در بسیاری از موارد، زن و مرد راهی را برای طلاق نمی یابند؛ اما به جهت ضعیف بودن ایمانشان، تنوع طلبی خود را با روابط نامشروع خارج از محیط خانواده پاسخ می دهند.
من مشاور ارشد خانواده در ارتباط با زن و شوهرها هستم. اگه بگم از هر ده مورد اختلافی که پیش من میان،هشت موردش به خاطر برنامه های ماهواره ایه اغراق نکردم. دو موردش که پیش من اومده بودن، تا حد قتل پیش رفته بود. مسائلی مثل ارتباط یه زن با چند مرد، برگرفته از برنامه های ماهواره ای و فیلمای شبکه های فارسی زبانه. مشاوره ای داشتم که مرد خونه دیگه هیچ تمایلی به خانومش نداشت و فقط با برنامه های ماهواره ای و اینترنتی به لذت های خودش می رسید. خانومش گریه می کرد و می گفت: ((من خودم رو در بهترین وضعیت آماده می کنم؛ ولی ایشون هیچ گونه علاقه ای به من نداره)).

منبع : جام نیوز

 

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار