مهمترین مساله بازیگر نقش اوباما - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61707
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۴۵
شاخص : ایفاگر نقش باراک‌ اوباما از وفاداری‌اش به شخصیت‌ اوباما برای ایفای نقش رئیس جمهور آمریکا گفت.

 به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، سیروس کهوری‌نژاد بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: من نیازی به کار در سینما ندارم اما انگار سینما برای نقشهایی که باید شخصی خاص بازی کند، به ما بازیگران نیاز دارد.

وی در ادامه بیان کرد: به نقش‌اوباما هم مثل تجربه‌های بازیگری دیگرم نگاه می‌کنم و تفاوتی با نقشهای دیگرم ندارد اما به دلیل حساسیت ویژه باید پرداخت درستی به آن شود و این پرداخت هم باید از طرف من و عوامل فیلم باشد هم از طرف خبرنگاران رسانه‌ها. من از اصحاب رسانه درخواست می کنم در انعکاس اخبار با توجه به حواشی و حساسیتها‌ واقعیات را انتشار بدهند و از اعمال سلیقه و نظر شخصی در اخبار مربوط به این فیلم اجتناب کنند.

این بازیگر با اشاره به تحقیقات و مطالعات خود در خصوص نقش باراک‌ اوباما گفت: در مورد این فرد تحقیقات زیادی کردم، موفقیت‌ها و تحصیلات عالیه وی را نیز مورد توجه قرار دادم به هرحال‌ اوباما بخشی از تاریخ جهان محسوب می‌شود. این شخصیت در تاریخ جهان و کشورش نقش و وظیفه‌ای دارد که حائز اهمیت است. اما در کل اینکه‌ اوباما چه کسی است و چه عنوان سمتی دارد برایم مهم نیست. وفا‌داری به شخصیت نقشی که بازی می‌کنم مهمترین مسئله است.

وی در خصوص گریم خود در این فیلم گفت: به نظر خودم از ناحیه چشم و ابرو شباهت بیشتری وجود دارد تا در کل. اما آن تصاویری که در رسانه‌ها منتشر شد یک تست گریم بود و چهره‌پردازی کامل نداشت به همین دلیل تمایل زیادی به انتشار آن نداشتم اما به هرحال خبرنگاران آن را منتشر کردند. اما بازهم تقاضا دارم که با پرداخت درست به اخبار از ایجاد حواشی برای این موضوع حساس جلوگیری کنید.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار