مهندسان کشاورزی بسیجی به دنبال توسعه روستا باشند
کد خبر: 119800
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
رییس سازمان تعاون روستایی استان:
شاخص : رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: مهندسان کشاورزی بسیجی به دنبال ارتقاء توسعه کشاورزی در روستا باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ناطق معین الدین در جمع کارکنان سازمان تعاون روستایی استان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج در جریان دفاع مقدس و بعد از آن نیز مدافع اصیل ارزش‌های انقلابی و آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.

رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با تاکید بر اینکه مهندسان کشاورزی بسیجی به دنبال ارتقاء توسعه کشاورزی در روستا باشند، تصریح کرد: باید فرصت‌های بومی تولید را شناسایی و دسته‌بندی نموده و آنها را به عنوان راهکارهایی برای رفع مشکلات ارائه کنیم.

این مسوول با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی ماهیتاً اقتصاد مردمی است، گفت: این اقتصاد باید براساس سرمایه معنوی افراد و جامعه استوار باشد چرا که بدون معنویت و ایمان راسخ به هدف و آینده، اقتصاد مقاومتی شکننده است.

معین الدین با اشاره به اینکه جامعه روستایی بخش اعظم تولید در کشور را بر عهده دارد، گفت: بخش کشاورزی نقش تعیین کننده و اهمیت فوق العاده ای در فرایند توسعه اقتصادی دارد و توسعه روستایی زیربنای توسعه منطقه ای و ملی است.

وی عنوان کرد: تعاونی‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از عناصر کارآفرینی مانند خلاقیت، نوآوری، شناسایی و بهره‌گیری از فرصت‌ها و ریسک‌پذیری، کارایی و اثربخشی خود را افزایش داده و به شکل موفق‌تری عمل کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار