مهندسی گزینه ها چگونه محسن هاشمی را شهردار تهران می کند؟/ چند قدم تا تحقق یک آرزو - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176076
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
شاخص : اين ليست بلند بالا، به خوبي نشان مي دهد كه اينبار اعضاي شوراي شهر با مهندسي معيوب خود قصد دارند تا در كنار نام محسن هاشمي، نام افراد مساله دار و بازنشسته و گمنام را مطرح كنند تا در اين ميان شانس رئيس شوراي شهر از ديگران بيشتر باشد.

به گزارش شاخص نیوز: صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران، اسامی کاندیداهای شهردار بعدی تهران مطرح شد.
این اسامی متنوع و رنگارنگ در حالی از سوی اعضای شورای شهر رسانه ای شده است که در کمال تعجب و ناباوری در میان آنها افراد بازنشسته و یا در آستانه بازنشستگی هم دیده می شوند!
به گزارش سرویس اجتماعی صراط، این در حالیست که تغییر شهردار تهران بدلیل قانون مصوب مجلس برای منع بکارگیری بازنشستگان است!
علاوه بر این گاف بچه گانه، طرح نام افرادی که در دور قبل انتخاب شهردار بیشتر از یک رای از شورا نگرفته و یا وجود اسامی ناشناخته و ژن خوب در این لیست بلند بالا، به خوبی نشان می دهد که اینبار اعضای شورای شهر با مهندسی معیوب خود قصد دارند تا در کنار نام محسن هاشمی، نام افراد مساله دار و بازنشسته و گمنام را مطرح کنند تا در این میان شانس رئیس شورای شهر از دیگران بیشتر باشد.
با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید اینبار برای سومین انتخاب، بالاخر محسن هاشمی که از ابتدای شروع به کار شورای جدید بی صبرانه در انتظار نگاه ویژه اعضا برای شهردار تهران شدن بود به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.
هاشمی در دفعات قبلی که نجفی و افشانی شهردار تهران شدند تلاشهای زیرپوستی خود را برای نشستن بر صندلی شهردار به کار گرفته بود اما هر بار به در بسته خورد.
به نظر می رسد با طرح نام گزینه های انبوه و بی خاصیت در کنار نام محسن هاشمی که بعنوان اولین نفر در لیست اعضای شورا نوشته شده است، اینبار آرزوی دیرینه فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی محقق شود .

 

مهندسی گزینه ها چگونه محسن هاشمی را شهردار تهران می کند؟/ چند قدم تا تحقق یک آرزو

منبع:صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار