واکنش استاندار قزوین نسبت به ابتذال در کنسرت بنیامین
کد خبر: 100661
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲:۳۲
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین بیان کرد: از ابتدای طرح موضوع برگزاری کنسرت موسیقی موافق نبودم و با توجه به اقتضائات استان توصیه کردم که انجام نشود.

به گزارش شاخص نیوز به نقل از دانا، فریدون همتی، استاندار قزوین ۳اردیبهشت در جمع معتکفان مسجدالنبی قزوین با اشاره به حاشیه‌های برگزاری کنسرت در استان بیان کرد: من نیز مانند شما هرگونه حرکت نابهنجار و خلاف شرعی را در هر جا و مکانی محکوم می‌کنم.

وی بیان کرد: باید فیلم و مستندات مربوط به کنسرت را مشاهده کنم که مسئولان تا چه حد دستورات را عملی کرده و این برنامه را چگونه مدیریت کرده‌اند.

استاندار قزوین با بیان این مطلب که همه تابع فرمان ولایت فقیه هستیم، تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی نخستین شرط انقلابی‌گری پایبندی به قانون و تابعیت از فرمان ولایت‌فقیه است و افراد باید همواره تسلیم قانون باشند.

همتی خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح موضوع برگزاری کنسرت موسیقی با این مورد موافق نبودم و با توجه به اقتضائات استان توصیه کردم که انجام نشود.

وی افزود: مسئولان اذعان داشتند که این خواننده پاپ از وزارت ارشاد مجوز داشته و در سراسر کشور می‌تواند برنامه برگزار کند.

استاندار قزوین با اشاره به ادعای مدیرکل کنونی ارشاد استان قزوین عنوان کرد: مدیرکل کنونی ارشاد استان قزوین ادعا کرد که مجوز برگزاری این برنامه در دوره مدیریت مدیرکل سابق گرفته شده و باطل کردن آن حواشی و مسائلی را به وجود خواهد آورد.

همتی ادامه داد: باید بررسی‌های لازم صورت گیرد و اگر در برگزاری کنسرت موسیقی چند شب گذشته در قزوین خلاف موارد مطرح شده در شورای تامین استان انجام شده باشد بابرگزارکنندگان و مجریان این برنامه برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار