ایران جانبی

» موج بارش‌ها وارد استان می‌شود/ احتمال آبگرفتگی معابر و پدیده کولاک
کد خبر: 186159
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
کارشناس هواشناسی قزوین:
شاخص : کارشناس هواشناسی قزوین گفت: در پاره‌ای از مناطق احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها وجود دارد و در گردنه‌های استان پدیده کولاک پیش بینی می‌شود.

مهدی آخوندی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به وضعیت آب و هوایی استان قزوین، اظهار کرد: سامانه بارشی جدید تا ساعاتی دیگر وارد استان می‌شود.

وی افزود: تا ظهر فردا شاهد بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و بارش‌ها در مناطق کوهستانی و سردسیر استان به صورت برف و باران خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قزوین ادامه داد: با توجه به شدت بارش‌ها، در پاره‌ای از مناطق احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها وجود دارد و در گردنه‌های استان قزوین پدیده کولاک پیش بینی می‌شود.

هوای قزوین سرد می‌شود

آخوندی گفت: این سامانه بارشی تا ظهر فردا ادامه دارد و از بعد از ظهر سه شنبه سامانه بارشی دیگری وارد استان می‌شود که تا ظهر چهارشنبه ادامه دارد.

وی یادآور شد: با توجه به بارش‌های سرد در روزهای سه شنبه و چهارشنبه کاهش دما بین ۵تا۸درجه سلسیوس را داریم.

کارشناس هواشناسی استان قزوین افزود: بامداد امروز حداقل دما برای آوج، بوئین زهرا و تاکستان ۲درجه سلسیوس بود و روز گذشته حداکثر دما مربوط به رازمیان با ۱۸درجه سلسیوس بود و دمای قزوین بین ۳تا۱۸درجه سلسیوس است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار