موزه فرهنگ قزوین بهترین پشتوانه کار پژوهشی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59246
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین در نشست مجمع خیراندیشان استان،گفت: موزه فرهنگ و آموزش قزوین بهترین پشتوانه برای انجام کار پژوهشی است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر شاخص، مرتضی روزبه در نشست مجمع خیراندیشان استان در موزه فرهنگ و آموزش قزوین بر تکمیل طرح موزه تاکید و اظهار کرد: فعالان فرهنگی استان اسناد ارزشمندی در اختیار این موزه قرار داده‌اند و بهره برداری از این موزه می‌تواند زمینه مناسبی برای طرح‌ها و برنامه فرهنگی باشد.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: به دلیل گستردگی کار، این طرح در یک پروسه زمانی و به صورت تدریجی باید و اسناد آن با بررسی مشکلات و نواقص تکمیل شود تا مجموعه ارزشمندی را در استان شکل گیرد.

این مسئول تصریح کرد: خوشبختانه برای ثبت و ضبط فعالیت های فرهنگی استان اقدام مناسبی صورت گرفته که امیدواریم به سرانجام برسد.

روزبه در ادامه افزود: موزه فرهنگ و آموزش مکان می تواند مکان مناسبی برای جمع آوری و نگهداری اسناد تاریخی و فرهنگی مرتبط با آموزش و پرورش و بهترین پشتوانه برای فعالیت های تحقیقی و پژوهشی باشد.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین هم در این جلسه بیان کرد: برای راه‌اندازی موزه فرهنگ تاکنون یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار دیگر نیاز است.

موزه فرهنگ و هنر برای اولین بار در نوروز امسال مورد بازدید عموم قرار گرفت ولی بنای آن هنوز تکمیل نشده، این موزه در دبستان دیانت واقع در خیابان شهید انصاری است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار