موشک‌های سپاه خواب را از چشم آمریکا و اسرائیل ربوده است/ عده‌ای لیبرال در کشور مانع‌تراشی می‌کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175284
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱:۳۸
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح:
شاخص : معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی در تامین نیازهای دفاعی به هیچ کشوری وابسته نیستیم و موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواب را از چشمان اسرائیل، آمریکا و آل صعود ربوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای شهرستان قزوین که در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یادواره شهدا فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های آنان و ادامه راه شهادت است.

وی افزود: برگزاری چنین یادواره‌هایی با این هدف است که اجازه نمی‌دهیم خون شهدا پایمال شود و باید بدانیم که شهیدان در اوج تکامل هستند که ما نیازمند آن‌ها هستیم.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه خون شهدا در مکتب شهادت می‌جوشد ابراز کرد: رزمندگان طوری با میدان مین رفتار می‌کردند که انگار ترقه بازی می‌کنند چراکه عاشق شهادت و فرهنگ عاشورایی بودند.

شکارچی تصریح کرد: مسئولین نمی‌توانند جواب یک قطره خون شهدا را بدهند؛ اگر هزاران سال هم به نظام و ملت خدمت کنیم باز هم جوابگوی یک قطره خون شهید نیست.

وی بیان کرد: متاسفانه عده‌ای زحماتی که برای این نظام کشیده شده و خون‌هایی که ریخته شده را نادیده گرفته و به دنبال شهوت‌ها و آرزوهای خود هستند و مسئولیت‌ها را در جهت منافع شخصی اشکال کرده‌اند؛با این شرایط چگونه می‌توانیم پاسخگوی خون شهدا و خانواده‌هایشان باشیم.

این مقام نظام افزود: مراسم و یادبود شهدا باید مسئولیت‌پذیری‌ها را افزایش دهد و رسالت‌های سنگینی که در این جامعه برعهده داریم را به همه مسئولین گوش‌زد کند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: زنده نگهداشتن یاد و راه شهدا، مسیر انقلاب را برای مستضعفین عالم هموار و بستر سازی می‌کند.

همه باید مطالبه‌گر خون شهدا باشیم

وی تاکید کرد: همه ما باید مطالبه‌گر خون شهدا باشیم و اجازه ندهیم که کسی از شهدا سوء‌استفاده و به آن‌ها خیانت کند که در این راه فراز و نشیب‌های زیادی هم وجود دارد که همه را به جان می‌خریم.

شکارچی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس از نظر تمامی امکانات نظامی و حتی سیم خاردار و نارنجک محروم و تحریم بودیم و این در حالی بود که با ۳۰ کشور جهان مقابله می‌کردیم.

وی ابراز کرد: خوشبختانه امروز به برکت انقلاب اسلامی در تامین نیازهای دفاعی به هیچ کشوری وابسته نیستیم و در بالاترین جایگاه تولید صنایع دفاعی قرار داریم و موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواب را از چشمان اسرائیل، آمریکا و آل صعود ربوده است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تشریح کرد: متاسفانه عده‌ای از طیف لیبرال‌ها و کسانی که شب و روز آمریکا را سجده می‌کنند و دست بوس اسرائیل و آمریکا هستند در داخل کشور مانع تراشی می‌کنند که اگر این موانع نبود امروز نباید پرچم آمریکا را بر سر کاخ سفید می‌دیدیم.

شکارچی در ادامه گفت: گاهی دشمن این توهم را در سر می‌پروراند که امسال آخرین جشن پیروزی انقلاب اسلامی است و این توهمات از همان لیبرال‌هایی نشات می‌گیرد که چراغ سبز به دشمن نشان می‌دهند.

امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت است

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی و انقلاب در اوج قدرت است، تصریح کرد: امروز دشمن با جنگ روانی و رسانه‌ای جوانان ما را هدف قرار داده است که رسالت همه را سنگین می‌کند تا بصیرت و هوشیاری لازم را در این مسیر داشته باشیم.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: نظام و کشور به دست جوانان که سرمایه‌های ارزشمند و عظیمی هستند به اقتدار رسیده است و نباید اجازه دهیم دشمن دستاوردهای انقلاب را تضیف کند.

شکارچی تصریح کرد: عده‌ای با سیاه نمایی سعی دارند جای شهید و جلاد را عوض کنند از این رو نباید صحنه پیچیده جنگ نرم را ساده گرفت چراکه این جنگ به مراتب سخت‌تر از جنگ نظامی است.

وی یاداور شد: دشمن با نفوذ در ابعاد مختلف مسئولیت‌ها کار را به جایی رسانده است که عده‌ای اقتدار و پیشرفت کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی را با دوران رژیم پهلوی مقایسه می‌کنند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز برخی مسئولین در انجام وظایف خود کوتاهی می‌کنند و پاسخگوی مردم نیستند و در مقابل می‌گویند که رهبری باید پاسخگو باشد؛ آیا رهبری باید پاسخگوی بی‌عرضگی عده‌ای باشد؟

شکارچی بیان کرد: برخی از افرادی که با رای مردم روی کرسی نمایندگی مجلس نشسته‌اند امروز توجهی به مطالبات آن‌ها ندارند.

وی عنوان کرد: شهدا ریسمان ولایت را محکم در دست داشتند و سلاح برائت را در دست دیگر گرفتند و از سیم خاردار عبور کردند و دشمن را مایوس کردند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه هیچ کشوری جرات تهدید ایران اسلامی را ندارد افزود: باید همواره راه شهدا را با انسجام و جدیت در پیش بگیریم و در میدان جنگ نرم هوشیارانه عمل کنیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار