موشک‌های نیروهای مسلح پیامبران صلح و آسایش در دنیا هستند
کد خبر: 114266
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه دشمنان خدا همان دشمنان مردم هستند، گفت: موشک‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همان قدر که باعث رعب و وحشت دشمنان می‌شوند برای همه مردم و مستضعفان دنیا پیامبران صلح و دوستی و آسایش هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین و نماینده ولی فقیه در استان در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس که صبح امروز در مقابل لشگر ۱۶ زرهی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: فرمان کسب قدرت، آمادگی دفاعی و سرکوب دشمنان بندگان خدا در هرکجای دنیا را خداوند صادر نموده است.

وی افزود: تفاوت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی که مجوزشان را از وحی و قرآن گرفته‌اند با نیروهای مسلح هرجای دنیا این است که ما از خداوند فرمان گرفته‌ایم و برای اجرای فرمان خدا از عزت، نیرو و قدرت خود استفاده می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: دیگران برای هوس رانی کشور گشایی و گسترش ظلم و تسلط بر بندگان خدا نیرومندی کسب می‌کنند اما بندگان خدا برای خاموش کردن آتش جنگ‌های خانمان سوز و هوس رانان ظالم به میدان می‌آیند.

عابدینی تصریح کرد: نیروهای مسلحی که مجوز حرکتشان را از قرآن گرفته‌اند برای امنیت جهانی، حفاظت از کرامت انسانی و فرونشاندن سیطره دشمنان خدا دست به سلاح می‌برند.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: هرچه قدر برد سلاح‌های ما افزایش می‌یابد و موشک‌ها دورترها را نشانه می‌گیرند به همان اندازه سیطره  شیطانی دشمنان کم و کوتاه می‌شود و مردم و مستضعفان احساس آرامش و امنیت می‎کنند.

وی با بیان اینکه خداوند می‌فرماید؛ هرچه می‌توانید قدرت خود را در مقابل دشمن افزایش دهید، افزود: موشک‎های شما باید مخرب‌تر و وحشت آورتر از گذشته برای دشمنان خدا باشد.

عابدینی با اشاره به اینکه دشمنان خدا همان دشمنان مردم هستند، گفت: این موشک‌ها همان قدر که برای دشمنان رعب و وحشت ایجاد می‌کنند برای همه مردم و مستضعفان در هر کجای دنیا پیامبران صلح و دوستی و آسایش هستند.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: خداوند از ما می‌خواهد که ۲ نوع نیرومندی از خود نشان دهیم؛ قدرت نظامی و دیگری نیرومندی فرهنگی، معنوی، و مردم دوستی و قدم برداشتن برای سلح و آشتی جهانی است.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: باید بین مردم داخل کشور و بین توده‌های مردمی بیرون از مرزها پیام اور سلح و آشتی باشیم.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) وارث همه انبیا و همه اولیا الهی است، افزود: ما هم اعلام می‌کنیم که با این امام بزرگوار همراه هستیم و با هر کسی که با او سر جنگ ندارد آشتی هستیم و باید توجه داشته باشیم که همراهان و عاشقان امام حسین (ع) تنها شیعیان نیستند بلکه صدها میلیون ادیان دیگر هم عاشق اباعبدالله هستند.

عابدینی با اشاره به تفاوت نیروی مسلح تربیت شده در مکتب دین با نیروهایی که از آن‌ها ظلم و شرارت می‌بارد، اذعان داشت: خداوند وقتی مسلمانان را به جنگ با دشمن دعوت می‌کند می‌فرماید؛ وقتی در مقابل دشمن قرار می‌گیرید ثابت قدم و زیاد به یاد خدا باشید چراکه شما برای خدا و بستر سازی عبادت و بندگی و آمادگی جهان برای عدالت فراگیر می‌جنگید.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه باید لیاقت کسب پیروزی الهی را بدست آوریم، گفت: آینده را آینده‌ای روشن و پیروزی حق بر علیه باطل در همه عرصه‌های بین‌المللی و برچیده شدن اشراری مانند داعش که تحریک شده از سوی آمریکا، اسرائیل و سعودی‌های همانند یهودی‌ها می‌بینیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار